PostWysłany: Nie 9:13, 29 Cze 2008    Temat postu:

W poprzednim roku spotkali się na wimbledonie i była 5-setówka więc na pewno nie będzie łatwo.

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 1185

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie 11:48, 29 Cze 2008    Temat postu:

Rafa w meczu z Niemcem w końcu był sobą - twardy, waleczny, zmobilizowany - uwielbiam Go takim oglądać!

Z Youzhnym potrzebna jest taka sama postawa, z tym że Rosjanin jest nieobliczalny i myślę, że jest w stanie ugrać seta.

Marti <g> w sumie mecz nie należał do tych najbardziej porywających, ale dobrze się go oglądało Smile W 1 secie wyrównana walka, w końcu skończyło się tiebreakiem, ale pewna wygrana dla Rafy w nim. Dwa następne sety to dominacja Hiszpana Smile Choć przy stanie 5:0 w 3 secie, Rafa jakoś obniżył loty i Kiefer ugrał najpierw gema swojego, potem przełamał Rafę i znów wygrał swoje podanie, zdaje się że samymi asami. Publika zaczęła się cieszyć, że Niemiec walczy i się rozhulała Cool Tak jak pisałam wcześniej, Kiefer gesty wielkiej radości po każdej wygranej piłce, a widzowie głośne brawa, w przerwie meksykańska fala parę razy obiegła kort, a jak już zawodnicy wyszli to dalej głośno się cieszyli i sędzia ich upominał Wink

Kajtek

Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 1093

Skąd: malopolska

PostWysłany: Pon 17:22, 30 Cze 2008    Temat postu:

Aga pokonała Kuzniecowa Mruga i jest w ćwierćfinale Mruga BRAVO i będzie juz w pierwszej dziesiątce najlepszych tenisistek po tym turnieju Jestem pod wrażeniem Mruga

A Rafcio.... w pierwszym secie jak się poślizgnął to pomyślałam sobie... oj niedobrze... ale przyszedł masażysta, powykręcał nogi Rafy i jakoś Rafa sobie teraz radzi...wygrywa 2-0 w setach i 2-0 w gemach i serwuje Wesoly i oby tak dalej Mruga i jak narazie gra Rafy mi sie podoba Mruga i dobrze sie na niego patrzy Hyhy

Kajtek napisał:

Ma nasza Aga diabelnie mocną głowę. Coś niesamowitego!!! Wielkie brawa! Szkoda tylko, że mecze Agi i Rafy zaczęły się w tym samym czasie. Smutny Musiałam skakać z kanału na kanał.
A teraz... no cóż. Rafik w sumie już ten mecz wygrał- jest 5:0.

Brawo Aga, Brawo Rafa!

Nawet nie wiecie jak się zdenerwowałam, jak zobaczyłam ten "poślizg" Rafy i jego wyraz twarzy. Ale mam nadzieje, że jest wszystko ok. Czekamy na rywala dla naszego mistrza

Marti
Ćwierćfinał

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 163

Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 19:34, 30 Cze 2008    Temat postu:

Powiem szczerze, że serce mi zamarło gdy zobaczyłam ten poślizg Rafy i przerwę na interwencję medyczną już w drugim gemie spotkania Przestraszony Mam tylko nadzieję,że nic poważnego z tego nie wyniknie bo byłaby katastrofa. Rafik zażył tabletkę przeciwbólową i jakoś dotrwał do końca . Na szczęście Youzhny nie okazał sie taki groźny dzisiaj, pewnie wykończył go 5 setowy mecz ze Stepankiem

Ciekawe czy Aga pomści siostrę,czy będzie ją na to stać. Dzisiaj z Kuzą niestety za bardzo się męczyła a z Sereną może być jeszcze trudniej. Mimo wszystko życzę jej jak najlepiej

Wisełka

Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 3094

Skąd: Big City!

PostWysłany: Pon 19:55, 30 Cze 2008    Temat postu:

Wisełka napisał:
A kto to jest ten Jużny? Na betonie respekt jeszcze bym dla niego miała, ale na trawie? W żadnym razie Mruga
W dodatku jest bardziej zmęczony od Rafy. Wisełka prognozuje - szybkie 3 sety

Czy ja zawsze musze mieć rację? Cwaniak
A teraz jak z tej reklamy: Who is next? szpada

Według mnie Aga ma szanse, aby pomścić siostrę I to byłaby taka malutka deklasacja sióstr Williams przez siostry Radwańskie! Mruga

katarzynka

Posty: 1185

PostWysłany: Pon 23:42, 30 Cze 2008    Temat postu:

A ja dziś z racji na gorączkę przedwyjazdową meczu nie widziałam Sad Ale czułam, że się dobrze skończy Wink

Następny Murray jest - niedobrz... choć ja zamierzam w ony dzień ich pojedynku zjawić się pod bramą główną obiektu, ubrana w koszulkę z wizerunkiem Rafy na mej piersi Weedman także dryżj Wimbledonie bo nachodzę! Cool

A Aga ma jak najbardziej szansę pokonać nosorożca, bo ona gra bardzo siłowo i nic poza tym, jeśli tylko Nasza wzejdzie na swoje wyżyny pomyślunku to będzie półfinał Smile

Wisełka

Posty: 3094

PostWysłany: Wto 6:46, 01 Lip 2008    Temat postu:

O ja! Ona rzeczywiście jest podobna do nosorożca Hyhy
Weedman , ale masz fajnie z tym Lądkiem. przewala oczami Wpadaj na treningi i proszę zostaw Rafę w takim stanie, żeby nadawał sie na finał. Mr. Green

katarzynka

Posty: 1185

PostWysłany: Wto 23:53, 01 Lip 2008    Temat postu:

Trzymać kciuki, dziś próbuję wbić na Centralny [marzenie ściętej głowy, ale zaczął się dla mnie czas spełniania marzeń onych!]

6:3, 6:2, 6:4

Ahh, jak to pięknie zabrzmiało, jak pan Tomaszewski powiedział : Rafael to chyba napewno finalista, a kto będzie drugim..?

as

Posty: 585

PostWysłany: Śro 21:04, 02 Lip 2008    Temat postu:

Cudnie gra Rafa, po prostu cudnie. Wesoly
Pierwszy półfinał: Roger vel Marat.
Drugi półfinał: Rafa vel Schuettler/Clement- stawiam na Niemca. Na razie po jeden w setach i spotkanie przerwane z powodu nadciągających ciemności.Wesoly

Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Czw 13:07, 03 Lip 2008    Temat postu:

No Rafcio gładko poradził sobie z Andym myślałam ze bedzie duzo ciezej... Mruga

A jak sie Rafcio cieszył po wygranym meczu

________________________________________________________________

no to jutro Rafa zagra z Schuettlerem mam nadzieje ze to bedzie szybki i łatwy meczyk bo przed nami boj o zwycięstwo z Fredem (pewnie) ... oby tylko nie padało! a prognozy nie sa najlepsze niestety

VAMOS!

Ostatnio zmieniony przez Kajtek dnia Czw 20:49, 03 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
katarzynka

Posty: 1185

PostWysłany: Czw 22:56, 03 Lip 2008    Temat postu:

Sam Marat powiedział, że nie ma szans na wygranie z Fedem Confused Grunt to się nie poddawać, prawda?...

A Rafa powinien zrobić Niemca 'in straight sets' jak to mówią w Anglii Wink No po prostu nie ma innej możliwości!