Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 1185

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto 17:35, 24 Cze 2008    Temat postu:

Osz kurczę, ale Rafa dziś grał - jak nie on! Strasznie się męczył chyba, bo gładko mu ta wygrana nie przyszła... Nie wiem czy zauważyłyście jakie miał problemy z odbiorem serwisu Becka?!
Ale gramy dalej, następny jest Gulbis - oby Rafa do tego czasu poukładał sobie wszystko w głowie i na korcie Smile

Mag byłaby [jest!] dumna z Francuskiego Numerka - Gasquet dziś pokazał, że nie przez przypadek w zeszłym roku dotarł do półfinału. Bardzo przyjemnie się go oglądało, szkoda, że Nadal będzie musiał z nim wygrać [oj będzie ciężko...]

P.S. Rafa wygląda genialnie w tym białym wdzianku! Ta koszulka, gładka, idealnie biała, niesamowicie podkreśla jego ślicznie opalona skórę ramion - mmmmmm <rozp>

Ostatnio zmieniony przez katarzynka dnia Wto 19:50, 24 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
as
Zwycięzca French Open

Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 585

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro 11:06, 25 Cze 2008    Temat postu:

Pragnę zauważyć, że Rafa posłał wczoraj 17 ASów.
Nie odniosłam wrażenia, że się męczył, wydaje mi się, że cały czas kontrolował przebieg spotkania. Wesoly

Ostatnio zmieniony przez as dnia Śro 11:06, 25 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Kajtek

Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 1093

Skąd: malopolska

PostWysłany: Śro 13:08, 25 Cze 2008    Temat postu:

no ja tez patrzyłam na te asy Rafy z niedowierzaniem tyle asów i to Rafcio Mruga BRAVO

Rafa ma zawsze gorsze pierwze rundy wiec mam nadzeje ze pozniej bedzie jeszcze lepiej chociaż nie grał najgorzej i wygrał 3- 0 Wesoly Jutro Gulbis... bedzie ciezki mecz mysle

as

Posty: 585

PostWysłany: Śro 14:44, 25 Cze 2008    Temat postu:

as napisał:
Ale jaja- Djoko w połówce Freda.

Jak tak dalej pójdzie, to sobie Novak z Fredem w półfinale nie zagra.
Czemu?
A to temu, że Serb przegrał już dwa sety z Maratem Safinem. (4:6, 6:7).

Cóż, Safin jest spokojniejszy, niż zawsze a Novak niedokładny, jak nigdy.
To byłaby o wiele większa sensacja, niż wczorajsze odpadnięcie Davidienki.

________________________________________________________
No i mamy sensację. Djoko kończy występ w Wimbledonie na drugiej rundzie- podwójnym błędem serwisowym w 3 secie.

Marat wygrywa 6:4, 7:6, 6:2.

Ostatnio zmieniony przez as dnia Śro 15:12, 25 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Marti
Ćwierćfinał

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 163

Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 16:08, 25 Cze 2008    Temat postu:

Bravo Maracik Mr. Green Wykorzystał słabą dyspozycję Djokovica i zachował zimna głowę do końca spotkania.
Odpadając w II rundzie Serb nie obroni punktów sprzed roku. Oby jutro Rafik podołał Ernestsowi, który zapowiada się na świetnego zawodnika i posiada potencjał na czołową 20 (co najmniej) w niedalekiej przyszłości. Wczoraj wielkim pozytywem była dyspozycja serwisowa i 17 asów w wykonaniu Rafy oraz slajsowany backhand. Natomiast mój niepokój wzbudził słaby return po serwisie Niemca , który często serwował na ciało i dość sporo nieudanych zagrań z backhandu. W meczu z Łotyszem nie można sobie na takie niedokładności pozwolić bo może być gorąco. Oczywiście ja wierzę, że bedzie dobrze i,że Rafcio zawita w III rundzie

katarzynka

Posty: 1185

PostWysłany: Śro 19:19, 25 Cze 2008    Temat postu:

Otóż to Marti, cieszę się, że nie tylko ja zauważyłam słabszą dyspozycję Rafy wczoraj szpada

Wiecie co, tak na prawdę zwycięstwo Marata nie jest znowu jakąś super sensacją, ten facet z lekkością motyla zagrywa takie piłki, że szczena leci w dół, a ręce same klaszczą. U niego wszystko rozbija się o 'chce mi się/nie chce mi się' bo tak to Safin jest świetnym zawodnikiem przecież!

Ula Radwańska ugrała w każdym secie po 4 gemy, znaczy się została tylko po razie przełamana, chciałabym zobaczyć to spotkanie...

PostWysłany: Śro 19:25, 25 Cze 2008    Temat postu:

Ja ogladalam mecz Uli i musze szczerze powiedziec, ze zagrala dobry mecz. Owszem do zwyciestwa troche zabraklo, ale nie bylo to jednostronne spotkanie.
A to dobrze prognozuje.

Wisełka

Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 3094

Skąd: Big City!

PostWysłany: Czw 6:29, 26 Cze 2008    Temat postu:

Safin to nie chłopiec (ani chłop też) do bicia. On może przegrać & wygrać z każdym, w zależności od tego jak zauważyła Weedman , czy ma na to ochotę, czy nie. A ja tam się nie cieszę (jako jedyna!) Zalamany
Jedyny plus z tej całej sytuacji jest taki, że Princeska nie zrobi krzywdy Novakowi Mr. Green (dziękować! Pray )

Ostatnio zmieniony przez Wisełka dnia Czw 6:32, 26 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Czw 14:13, 26 Cze 2008    Temat postu:

Czy muszę mówić że jestem wściekła na sędziego i wg mnie, gdyby Rafa miał wtedy tego brejka toby przełamał Gulbisa i miał 1 set?! A tak, to się wkurzył strasznie [nigdy jeszcze nie widziałam tak złego Nadala!!] i stało się to co się stało... vamos! kolejne 3 sety będą nasze!

Wiseła, czemu ja bym miała krzywdzić Djoko??
<glaszcze> mimo wszystko przykro mi, że jesteś smutna Sad

as

Posty: 585

PostWysłany: Czw 15:39, 26 Cze 2008    Temat postu:

katarzynka napisał:

A, to takie buty? Pluję sobie w brodę, bo miałam włączony Polsat Sport, na którym transmitowali mecz Venus i nawet nie przypuszczałam, że Rafa już zaczął grać na PSE. Smutny
Jak się przełączyłam, to właśnie rozpoczynał się drugi set. Mocno się więc zastanawiałam, co takiego przydarzyło się, że Rafa pierwszego seta przegrał.

Na szczęście sportowa złość dała Rafie zwycięstwo w drugim i trzecim secie. Mam nadzieję, że w czwartym rozstrzygnie spotkanie na swoją korzyść. Wesoly

_____________________

Pierwsza meczowa załatwiła sprawę. Wesoly

Ostatnio zmieniony przez as dnia Czw 16:11, 26 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Marti
Ćwierćfinał

Posty: 163

PostWysłany: Czw 16:36, 26 Cze 2008    Temat postu:

Po pierwszym secie było gorąco i to bardzo .Powiem szczerze ,że miałam pełne portki. Sędzia popełnił fatalny błąd na niekorzyść Rafy wywołał aut jakoby piłka odbiła się od nawierzchni 2 razy po skrócie Łotysza, w powtórce telewizyjnej wyraźnie było widać ,że odbiła się 1 raz. Gdyby Rafa ten punkt wygrał to miał szansę na przełamanie . Przykre to było bo Rafik należy do bardzo zdyscyplinowanych zawodników i prawie nigdy nie dyskutuje z sędzią. Gulbis zagrał świetnie , bardzo dobrze serwował szczególnie w I secie , obrał dobrą taktyke przeciwko Rafie i gdyby większość zagrań wchodziła to Rafa nie miałby szans na wygraną. Za to u Hiszpana zawodził dzisiaj serwis i to bardzo w porównaniu z wczorajszymi asami w ilości 17 dzisiaj uraczył nas tylko kilkoma i zbyt często pierwszym podaniem trafiał w siatkę. Cieszę się,że zachował zimną krew i po przegranym pierwszym secie dał z siebie wszystko.

Ufff!
be sędzia, be. No ale Rafie psychika nie siada i potem poszłooO! Kamień z serca Wesoly

maniek__92

Posty: 721

PostWysłany: Czw 17:08, 26 Cze 2008    Temat postu:

Całe szczęście, że to się tak skończyło..
Ale sądząc po reakcji Rafy po ostatniej piłce, grało mu się dzisiaj ciężko .

Swoją drogą, wujek Toni ma fajną bluzę

katarzynka

Posty: 1185

PostWysłany: Czw 17:26, 26 Cze 2008    Temat postu:

Niesamowity potencjał ma ten Łotysz i ja mu wróżę szybki awans w wyższe rejony rankingu. Prawdą też jest, że Łotysz miał mnóstwo winnerów [sporo więcej od Rafy] ale też mnóstwo niewymuszonych. Gdyby choć 50% tych niewymuszonych wchodziła w kort, to 5 setów jeśli nie 4 na korzyść Ernesta... No ale tenis opiera się na dobrej grze własnej i błędach przeciwnika, więc nie ma co gdybać, należy się cieszyć Very Happy

Patrząc na drabinkę, widzę, że Rafa ma 10razy trudniejszą drogę od Feda Confused Beznadzieja!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum iVamos Rafael! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)