Mathieu/Youzhny vs. Ferrer/Nieminen
Murray/Murray vs. Gasquet/Mahut
Bye vs. [2]Nestor/Zimonjic

czyli przygotowania do Igrzysk rozpoczęte Wesoly

Ostatnio zmieniony przez Kathy dnia Nie 23:25, 20 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy
Kathy

Posty: 666

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Śro 1:26, 23 Lip 2008    Temat postu:

Rafa gra dzisiaj swój pierwszy mecz singlowy w sesji dziennej (drugi mecz na korcie centralnym, ok.19),

Not Before 1:00 PM
Jesse LEVINE (USA) vs Rafael NADAL (ESP)

a w sesji wieczornej mecz deblowy:

Igor ANDREEV (RUS)/Nikolay DAVYDENKO (RUS) vs Rafael NADAL (ESP)/Tommy ROBREDO (ESP)

Buhaha! I wszystkie panie klaszczą! Bravo, bravo Simon! Mr. Green
Gdyby Raf wygrał turniej, zbliży się do Ferdka na 300 punktów i to byłaby najmniejsza przewaga od 05' Mruga

as

Posty: 585

PostWysłany: Czw 9:51, 24 Lip 2008    Temat postu:

Ciekawe, na ile ta przegrana Freda to efekt przeziębienia a na ile efekt załamki po przegranym Wimblu?

Kathy

Posty: 666

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 11:32, 24 Lip 2008    Temat postu:

jestem w całkowitym szoku. Oglądałam mecz Rogera do momentu przełamania w 3 secie. Niech ktoś mnie uszczypnie, bo nie wierzę w to co zobaczyłam...
Przez ten przeokropny deszcz zobaczyłam tylko kawałek meczu Rafy do stanu 4:4 Confused Powiedzcie mi dziewczyny czy w drugim secie to Rafa grał tak dobrze czy Levine trochę spóścił z tonu?

i tak dla formalności wyniki z wczoraj:
Rafael Nadal def. Jesse Levine 6-4 6-2
Rafa i Tommy przegrali w super tiebreaku z Andreev/Davydenko 6-3 3-6 7-10

Dzisiaj, a właściwie już jutro Rafa zagra z Igorem Andreevem o 7.30 pm ( czyli jakaś 1.30 naszego czasu)

as

Posty: 585

PostWysłany: Czw 14:00, 24 Lip 2008    Temat postu:

TERAZ jest TEN moment. Wiemy, jaki.Wesoly
Roger odpadł, straci sporo punktów za zeszłoroczny finał. Djoko musi bronić aż 500 pkt za zeszłoroczny triumf. Rafa ma okazję zbliżyć się do Rogera na 300 pkt w Entry- musi "tylko" wygrać w Toronto.WesolyWesolyWesoly
Mam nadzieję, że w tym roku będziemy piać z zachwytu do końca sezonu.Wesoly Szczerze tego Rafie życzę. Wesoly

katarzynka

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 1185

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 21:08, 24 Lip 2008    Temat postu:

A fe, przebrzydle espaniardy nie daly mi programu sportowego do mieszkania szpada i Rafe na korcie widzialam tylko w wiadomosciach , chlip chlip Sad

Ale sie ciesze ofc z wygranej, krok po kroczku, wszystko sie potoczy we wlasciwym kierunku Smile
Ale nie dzielmy skory na niedzwiedziu, jeszcze sporo przed Hiszpanem!

Kto tam nastepny?

magnum44

Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pią 0:57, 25 Lip 2008    Temat postu:

Zawsze mowilam, ze francuskie numerki sa fajne Tylko dlaczego Rafa w nastepnej rundzie (wygrana z Andreevem 62 76) bedzie najprawdopodobniej gral z Gasqutetm? Smutny Wyraznie widac, ze Federowi cos w tym sezonie nie idzie. Nie mozna wszystkiego zwalac na przeziebienie.

Ostatnio zmieniony przez magnum44 dnia Pią 3:56, 25 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wisełka

Posty: 3094

PostWysłany: Pią 6:08, 25 Lip 2008    Temat postu:

Też tak myślę mag, ale Fedex musi mieć jakąś zasłonę dymną. Ech. Ale chyba dla Rafy lepszy Rysiek w kolejnym meczu niż Simon. Coś się chłopak rozkręcił, czy chwilowa rewelka jak Tsonga to sie okaże, ale ostatnio łoi nieźle. Kwadratowy

Arw

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 1371

PostWysłany: Pią 8:13, 25 Lip 2008    Temat postu:

Z Gasquetem Nadal ma elegancki bilans, aż miło popatrzeć. I jak będzie wygrywał, to jeszcze milej ;>
Z kim w finale?

Kathy

Posty: 666

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 16:18, 25 Lip 2008    Temat postu:

Simon ma spore szanse na półfinał,jest w dobrej formie.W tamtym tygodniu wygrał turniej w Indianapolis, w tym eliminuje Federera w II rundzie Mastersa.

I kolejne niespodzianki, bo do takich można zaliczyć wczorajszą porażkę Roddicka z Cilicem i Davidienki z Kieferem.
Tylko dlaczego Rafa gra tak późno dopiero po meczu Djokovica z Murrayem

Mamy skład pierwszego półfinału, dość niespodziewanego zresztą. Zagrają w nim Simon i Kiefer. Chyba nikt nie spodziewał się takiej pary w rozstrzygającej fazie turnieju.

Shocked (przeciera zaspane oczka ze zdziwienia) Murray wygrał pierwszego seta z Djokovicem 6:3. Szaleje Andrew... No i przegrał Djoko 6:3 7:6(3)

Hurra Rafa wygrał 6:7(12) 6:2 6:1
brawa dla Gasqueta, niesamowite emocje, wspaniała walka w pierwszym secie. Narazie tyle teraz mogę w spokoju iść spać. Dobranoc
a jeszcze mała prywata VAMOS Carlos nie daj się & Vamos faworycie mój Kwadratowy

Ostatnio zmieniony przez Kathy dnia Sob 5:37, 26 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy
as

Posty: 585

PostWysłany: Sob 7:30, 26 Lip 2008    Temat postu:

Kathy- oglądałaś mecz Rafy? Jeśli tak, to będę wdzięczna za parę słów opisu. WesolyWesoly

Gasquet zaczyna mecz serwisem. Po 1.
Rafa na przełamuje i prowadzi 2:1. Niedługo się cieszył z prowadzenia. Gasquet odrabia straty i jest po 2. Oboje utrzymują swój serwis.
Rafa przełamuje Gasqueta po raz drugi i prowadzi 4:3, utrzymuje serwis- 5:3.
Rafa serwuje na seta, ale Richard nie daje za wygraną, kolejne przełamanie na korzyść Francuza i mamy 5:5.
Gasquet bliski wygrania seta, prowadzi 6:5 ale Rafa doprowadza do trzynastego gema jakby powiedział pan Bohdan Tomaszewski Wesoly

To co działo się w tie breaku było niesamowite. Genialne wymiany z obu stron,
niesłychane emocje. Nawet nie potrafię dokładnie przytoczyć wyniku, obje grali niesamowicie, oboje byli bliscy wygrania seta. Jednak to Gasquet wygrał 14:12. Tie break trwał ponad 20 minut. Coś niesamowitego i jeszcze ta minka Rafy po przegranym tb. Sad

Drugi set Rafa rozpoczął od serwisu. Przy stanie 1:1 Rafa obronił dwa break pointy, Gasquet był naprawdę blisko aby objąć prowadzenie 2:1. Potem wszystko zaczęło toczyć się po myśli Rafaela: przełamanie i prowadzenie 3:1, potem 4:1, Gasquet zdobył kolejnego gema na 4:2 i 2 set wygrany 6:2.

Trzeci set to był już popis Rafy przełamanie i prowadzenie 2:0 na początek, utrzymał swój serwis- 3:0. Ponownie przełamał Richarda- 4:0, 5:0. Gasquet zdobył pierwszego gema w 3 secie.
Serwis Nadala, 40:0, piłki meczowe i koniec meczu. Rafa wygrywa 6-7, 6-2, 6-1

Ok! Carlos Sastre utrzymał koszulkę lidera, wygrał TdF...Wolałabym żeby był to pan V., ale trudno może za rok mu się uda przewala oczami

katarzynka

Posty: 1185

PostWysłany: Sob 20:22, 26 Lip 2008    Temat postu:

Rafa po prostu zrobil przyjemnosc Naszej Mag i pozwolil wygrac Francuskiemu Numerkowi, zeby potem go w puch rozniesc Twisted Evil Moj moj Ci On Very Happy

I zdaje sie, ze znalazlam kanal na ktorym transmituja Toronto, wobec czego polfinaly oraz final (nie watpie w Jego wygrana!) zamierzam obejrzec Ha!

Mam tylko takie pytanie - 7 pm w Toronto w Sobote, to ktora u nas bedzie w nd???

Ostatnio zmieniony przez katarzynka dnia Sob 20:32, 26 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum iVamos Rafael! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)