Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 1185

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 4:45, 04 Wrz 2008    Temat postu:

Jest 3:0 w 1 secie dla Marnej Ryby a Rafa wygląda jakby już przegrał... niestety mam nieciekawe myśli w głowie, na temat tego, który z nich to wygra... ale mimo wszystko VAMOS RAFA!

Wisełka

Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 3094

Skąd: Big City!

PostWysłany: Czw 7:23, 04 Wrz 2008    Temat postu:

Fish odpłynął. Plum - plum.
Aż normalnie po meczu poimitowałam troszkę Rafę & zdjęłam gumkę z włosów i zaczęłam potrząsać. xP

Kajtek

Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 1093

Skąd: malopolska

PostWysłany: Czw 12:59, 04 Wrz 2008    Temat postu:

ja mialam ogladac Rafcia w nocy... myslalam ze bedzie kolo 2:30... nawet sobie budzik ustawilam... budze sie patrze Williamsy graja... to sobie mysle o nie ! ide spac biorac jeszcze pod uwage to ze mialam dzisiaj handlowac ksiazkami xD ... budze sie rano o 7 patrze a tu Rafcio biega 'na zywca'! dobrze ze poszlam spac i sobie ogladnelam 1,5 seta :*

Rafcio pierwszego seta podobno przespal... ale pozniejsze wyniki swiadcza ze sie troche rozbudzil Wesoly wiec nie mozna powiedziec ze jestem nie zadowolona z jego gry dzisiaj... a poza tym chyba mial dzisiaj malo bledów nie ? Mruga teraz Murray... eh... bedzie ciezko! ale VAMOS RAFA :**

katarzynka

Posty: 1185

PostWysłany: Czw 18:03, 04 Wrz 2008    Temat postu:

W trakcie tego pierwszego seta na prawdę się bałam, że to będzie koniec pobyt w NY, na szczęście i Rafa się poprawił, i Mardy zaczął psuć piłki, które w 1 secie wychodziły mu bez problemu, także wszystko jednak ułożyło się po naszej myśli.

A żeby dotrwać do meczu, nastawiałam budzik na co godzinę i spałam z przerwami przed tv, żeby nie opuścić meczu - kocham organizatorów ::

Ostatnio zmieniony przez katarzynka dnia Czw 18:04, 04 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Kathy

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 666

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 19:40, 04 Wrz 2008    Temat postu:

Organizatorów powinni za uszy wyciągnąć, któż to widział żeby rozpoczynać mecze krótko przed północą Confused . Aż mi się przypomniał mecz Lleytona z Australian Open, który zakończył się ok. 5 nad ranem i nic z tego dobrego nie wyszło...Powinni jakieś limity czasowe wprowadzić albo coś.

Czarnowidztwo też mi się udzieliło, a po pierwszym secie to chyba apogeum osiągnęło, być może to przez panujące na zewnątrz ciemności Ja za to ani minuty nie spalam, a pierwszy set Rafy to mnie na równe nogi postawił. W sumie nie było tak źle, chyba już się całkiem przestawiłam na czas amerykański.

Strasznie szkoda mi Juana Martina, miał ogromne szanse aby wygrać ten mecz, ale cóż Murray lepiej rozegrał ważne punkty. Naprawdę ma chłopak ogromny potencjał. I tak wiele osiągnął dochodząc do ćwierćfinału turnieju wielkoszlemowego, brawo Del Potro Ok!

Jak tam przewidywania co do dzisiejszych meczów?

Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Czw 20:30, 04 Wrz 2008    Temat postu:

jestem bardz ciekawa meczu Djoka z Rodem... szczerze to Djoko nie bedzie mial latwo, wrecz trudno, jak Roddick bedzie dobrze serwowal to eh... licze na zwyciestwo Djoka ale licze sie z tym ze moze przegrac Smutny

A Fred z Mulllerem... na razie kazdy wygrywa swoj serwis... hmm... mysle ze Fred sobie z nim poradzi i znajdzie sie w polfinale!

Alex
Finał

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 273

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 21:44, 04 Wrz 2008    Temat postu:

Mecz Rafy trzymał w napięciu, choć wynik otrzymałam już w szkole opłacało się wstać o 4 i troche poczekać. Znacznie lepszy serwis, mniej błędów no i wielkie hamstwo fisha, publika też nie do końca wporządku, organizacja do kitu koniec meczu 2:10 to jakieś nie porozumienie. Co do dzisiejszych meczy nie ma się co łudzić, że Fred przegra, drugi mecz wiele ciekawszy. Andy w niezłej dyspozycji i Nole w stanie powiedzmy ciężkim, rozum mówi Roddick a serce Novak, oby tylko wytrzymał kondycyjnie i stworzył dobre widowisko.

katarzynka

Posty: 1185

PostWysłany: Czw 22:55, 04 Wrz 2008    Temat postu:

O, Alex się pojawiła Very Happy

Fed wygrał w 3 setach i jestem rozczarowana, że Muller nic nie ugrał. Jakiś ospały był ten mecz pomimo 2 tiebreaków, hmm, no nie porwał mnie i tyle. Drugi mecz zapowiada się o wiele lepiej, tylko czekanie do późnej godziny nie służy moim zajęciom na uczelni później Twisted Evil Się zobaczy, czy chce mi się oglądać Pana Łasicę, który ostatnio okrutnie mi na nerwy działa Confused

A Del Potro faktycznie taki sympatyczny, lepsze wrażenie na mnie robi niż Primadonna ze Szkocji szpada

Alex
Finał

Posty: 273

PostWysłany: Pią 7:49, 05 Wrz 2008    Temat postu:

Jakoś tak wyszło, że znów tu jestem.

Co do meczy Roger - mecz bez historii mimo wyniku mecz wcale nie był zacięty, Fredek grał całkiem dobrze jak na swoje tegoroczne osiągnięcia, dobry serwis, większa pewność w grze i mniej beznadziejnie głupich błędów a i dobra gra przy siatce. Meczu Nole nie widziałam i szczerze nie wiem jak on to zrobił patrząc na sam wynik można odnieść wrażenie, że albo po kontuzji nie ma już śladu albo była to troche naciągana historia.

Półfinały -
Rafa - Andy M
Faworytem z pewnością jest numer 1 ale trzeba spojrzeć obiektywnie, że mecz może być bardzo zacięty a nawet pójśc nie po naszej myśli. Andy nie do końca jako przeciwnik odpowiada Rafie. Co prawda szkot spędził znacznie więcej czasu na korcie, choćby w ostatnim meczu(4 godziny) ale miał więcej czasu na regenerację. Do tego jest w dobrej dyspozycji nawet mentalnej choć w tej kwestii to chyba przewage ma Nadal. Jeśli obaj będą dobrze serwować, czeka nas niesamowite spotkanie - oby zakończone szczęśliwie.

Rogero - Nole
W tym meczu faworyta wskazać bardzo ciężko, wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia. Jeśli Novak zagra tak jak z Robredo to nie ma czego szukać w półfinale, chyba że wydarzy się kolejny cud medyczny i będzie biegał jak sarenka. Fred się rozkręca i gra coraz lepiej, staje się silny mentalnie i bardzo mu zależy na tym turnieju.

Mimo wszystko stawiam więc na finał Rafa-Roger(choć wszystko może się zdarzyć), czuje, że tradycji stanie się za dość.

Ostatnio zmieniony przez Alex dnia Pią 7:52, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz

To i ja dodam swoje 3 grosze. Wesoly

Rafa z Murrayem jeszcze nie przegrał... i mam nadzieję, że tak zostanie. Wesoly Może nasza Hiszpanka nie gra tak błyskotliwie, jak na Olimpiadzie czy Wimblu, ale jest w uderzeniu, nie dokuczają mu - odpukać - kontuzje. W dodatku ma świetny sezon, jest numerem jeden, co daje dodatkową, diabelną motywację.
No po prostu nie ma takiej opcji, by Rafi powtórzył historię z Australian Open i zakończył występy na półfinale. Wesoly Druga sprawa: Murray jest jeszcze za cienki na finał Wielkiego Szlema, ale to oczywiście moja subiektywna opinia. Wesoly

Roger z Djoko- tu może być albo bardzo ciekawie, albo bardzo jednostronnie. Chyba wszystko zależy od Rogera. Jak będzie psuł tak, jak w meczu z Andreevem, to przyjdzie nam oglądać mecz bez historii. Ale- biorąc pod uwagę spotkanie z Mullerem, raczej w to wątpię. Roger ma ostatnią szansę by udowodnić, że ten sezon nie jest dla niego całkiem stracony i z pewnością zechce to zrobić. Z kolei Novak, po słabym występie na trawie i zawiedzionych nadziejach na olimpijskie złoto, też jest głodny sukcesu. No i jeszcze ta chęć rewanżu za przegraną z Rogerem w zeszłorocznym finale na Flushing Meadows...
Tu może być pięć setów.

Kto byłby lepszym przeciwnikiem Rafy w finale? Chyba wolałabym Rogera. Wesoly

_____________________________-

To statystyki meczów ćwierćfinałowych- w meczu z Del Potro Murray zrobił 61 niewymuszonych, Rafa z Rybą tylko 19. Obydwa mecze to czterosetówki. Fakt, Murray rozegrał większą ilość gemów, ale tak czy inaczej taka różnica to przepaść na korzyść Rafy. Ewidentnie widać, że Hiszpan z meczu na mecz gra lepiej. Wesoly

Ostatnio zmieniony przez as dnia Pią 15:46, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Pią 19:03, 05 Wrz 2008    Temat postu:

ej dziewczyny Rafa dzisiaj nie gra , prawda? Mruga czy cos przoczylam w planie gier ?

PostWysłany: Sob 14:13, 06 Wrz 2008    Temat postu:

Plan gier na dzisiaj, tylko pogoda coś nieciekawa się zapowiada.

Roddick od zawsze miał specyficzne poczucie humoru więc nic mnie nie zdziwi w Jego wykonaniu. Za to Djoko dużo stracił w oczach amerykańskiej publiczności, widziałyście jak Go wygwizdali...

A Carlos Ramos to bardzo sympatyczny sędzia, bez dwóch zdań ; )

Wisła piękny banerek : )

Ostatnio zmieniony przez Kathy dnia Sob 14:14, 06 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wisełka

Posty: 3094

PostWysłany: Sob 14:24, 06 Wrz 2008    Temat postu:

No sorry, powyzywac kogoś, że jest chory na SARS, sepsę i wąglika?! Lekka przesada. Zdegustowany
Wygwizdali, a wcześniej przeszkadzali mu przy serwisie & wiwatowali, gdy psuł piłki. Najs. Nie ma to jak 'cooltura'... mogliby się uczyć od polskich kibiców siatkówki! O! Mr. Green
Piękny jak i Andre!

Ostatnio zmieniony przez Wisełka dnia Sob 14:26, 06 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum iVamos Rafael! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)