PostWysłany: Śro 23:02, 19 Mar 2008    Temat postu:

no ja zaraz padne na zawal juz bym wolala to ogladac bo przynajmniej wiadomo co sie dzieje na korcie Wesoly

5:4 <- teraz przelamanie by sie przydalo i bylo by po 1 w setach Wesoly

EDIT:
no niestety... po 5

EDIT 2:
mamy seta happy ostatni set!!! Rafa Jestesmy z Toba!!!

Ostatnio zmieniony przez Kajtek dnia Śro 23:29, 19 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Kinga91
Ćwierćfinał

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 154

PostWysłany: Śro 23:29, 19 Mar 2008    Temat postu:

jest, jest! Rafcio, wygrał seta! :* a teraz miejmy nadzieję ,że rozwali Tsongę ... Wesoly

Ostatnio zmieniony przez Kinga91 dnia Śro 23:29, 19 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Asia :)
Pierwsza runda

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 14

Skąd: kujawsko-pomorskie

1:1 czyli jesteśmy w połowie drogi do domu Wesoly Rafciu się rozkręca
Ja również ubolewam nad tym, że nie mogę tego meczu w TV obejrzeć Paskudne cyfry.

EDIT 2:
i stalo sie Rafa WYGRAL!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOCHAM CIE RAFCIU!!! ah... ale nerwy ... on na prawde musi miec stalowa psychike bo nie bym pewnie nie wytrzymala tego obciazenia Wesoly chociaz jestem wojownikiem i pewnie bym sie nie poddala ... ale ... BRAVO RAFA ! LOVE YOU Wesoly

7-6(4) 6(3)-7 5-7 Padam Hurra Piwo

teraz jestem ciekawa jak to wygladalo na korcie .... mam nadzieje ze jutro(tzn dzisiaj Mruga) to puszcza o tej 7 buziaki i ide spac

Ostatnio zmieniony przez Kajtek dnia Czw 0:25, 20 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Czw 0:23, 20 Mar 2008    Temat postu:

Ufff, ale przyznam się, że przy stanie 5:2 zwątpiłam. Rafa to prawdziwy fighter... Oby tak dalej!

PostWysłany: Czw 0:35, 20 Mar 2008    Temat postu:

Przyznam się, że mecz kosztował mnie dużo nerwów i nie zawsze pozytywnych emocji. Co jak co ale serce do walki to nasz Rafa ma olbrzymie. Mecz na całkiem niezłym poziomie, sporo ciekawych wymian. Może jednak forma Rafy idzie w górę, oby tylko zregenerował siły do kolejnego meczu.
Padam 3-5 i zwycięstwo, aż ten Rafa

katarzynka

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 1185

Skąd: Gliwice

Mnie udało się oglądać w sieci, rwane bo rwane, ale jednak.
Jestem szczęśliwa na obecną chwilę, na prawdę, tylko i wyłącznie szczęśliwa Very Happy A żebyście widziały jak się Rafa ślicznie uśmiechnął po wygranej Cool

Moje wrażenia: rozpływano sie nad Tsongą przy okazji poprzedniego meczu z Nadalem. Dziś widziałam dobrze, momentami świetnie grającego zawodnika, ale żeby to jakieś 'magiczne' było? No niebardzo Confused W dodatku Francuz czasem zachowuje się jak nieokrzesany Neandertalczyk, a ja nie lubię rozbuchanych samców oglądać, więc mi podpadł solidnie.
Rafa wyglądał dziś na skupionego, grał o niebo lepiej niż poprzednio [teoria z wymagającym przeciwnikiem się sprawdziła Wink] Choć popełnił masę niewymuszonych! Jak na niego ogromną liczbę...

Ehh, ależ emocje były, dobrze że to już za nami i nie można mówić o 'kompleksie Tsongi' jak to było w przypadku Nalbandiana i jego bicia liderów Twisted Evil

Wisełka

Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 3094

Skąd: Big City!

PostWysłany: Czw 7:22, 20 Mar 2008    Temat postu:

Juuuhu! Mr. Green
Rafa musial grac bosko tych ostatnich 5 gemow!

Teraz pora na Jamesa. Wedlug mnie bedzie to pojedynek 'GIGANTOW' Hyhy

Ostatnio zmieniony przez Wisełka dnia Czw 7:22, 20 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

<wielki głaz zlatuje z serca>

to jak Tsongę przegonił, to każdego przegoni (z drogi po wygraną ofc!)

Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Czw 12:12, 20 Mar 2008    Temat postu:

Wisełka:) napisał:

hahah tak to z pewnoscia bedzie pojedynek GIGANTOW Wesoly hahah Hyhy

dzisiaj z moich obliczen Rafa gra okolo 3 ... i jest transmisja na PSE Wesoly wiec bedzie wielkie ogladanie... bo dzisiaj niestety nie bylo rano powtorki z meczu Rafcia a tak bardzo chcialam zobaczyc ten mecz no ale trudno

mam nadzieje ze Rafik sie zregeneruje na dzisiejszy mecz i wygra z Blakiem nie tracac wiele sil bo pozniej o ile wygra zmierzy sie pewnie z Djokovicem... ktory jak narazie nie za bardzo sie zmeczyl w tym turnieju Mruga

Marti
Ćwierćfinał

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 163

Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 19:15, 20 Mar 2008    Temat postu:

Zmartwię Was może , ale powtórkę z meczu Rafy PSE transmitował od godz. 1 do 3 w nocy - 2 osatnie sety Miałam to szczęście , że oglądałam i nagrałam. A dzisiaj no cóż miejmy nadzieję, że Rafa w końcu przerwie złą passę i po raz pierwszy odniesie zwycięstwo nad JB Po spotkaniu z Tsongą powinien być wzmocniony mentalnie i uwierzyć w końcu, że Amerykanin jest do ogrania, czego Mu życzę z całego serca. Heart Wesoly

RAFA JESTEŚ (nie wiem jakich słów użyć) PO PROSTU DAREM NIEBIOS
Pomimo niewyobrażalnego poziomu gry jaki prezentował JB Rafa w końcu zdołał Go pokonać i to przed amerykańską publicznością. W tym meczu było wszystko ale najważniejsze co to emocje i niewiadoma prakatycznie do połowy 3 seta kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku GIGANTÓW. Bardzo szkoda ,że taki zawodnik jak JB nie zagra w dalszej fazie turnieju bo turniej straci na atrakcyjności. Na nieszczęście dla Jamesa trafił do silnie obsadzonej ćwiartki i pożegnał się z turniejem. A Rafa ma teraz za zadanie ograć Djokovica co myślę jest wykonalne bo zwycięstwa nad Tsongą i JB nie mogą pójść na marne. Dzięki za wspaniałe emocje i powodzenia w półfinale Mr. Green :

Ostatnio zmieniony przez Marti dnia Pią 6:04, 21 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wisełka

Posty: 3094

PostWysłany: Pią 8:23, 21 Mar 2008    Temat postu:

Pojedynek 'GIGANTOW' na korzysc Rafy! Hyhy
Alez GORACY polfinal sie szykuje! Drool Mr. Green
Jak oceniacie szanse Rogera F. z Haasem, a potem ewentualnie Mruga z Nalbandianem?

PS. Wiselce potastalo sie cos z klawiatura, albo co gorsza z calym ustawieniem kompa... Nie moge korzystac z polskich liter, brak ogonkow i te sprawy x( To jak pomozecie? xP
Jak sa tu jakies komputerowe 'muski' to prosze o kontakt na PW.
'Zdruzgotana' Wiselcia xP

Ostatnio zmieniony przez Wisełka dnia Pią 8:29, 21 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
magnum44

Posty: 1422

PostWysłany: Pią 9:07, 21 Mar 2008    Temat postu:

Łiii! Bardzo się cieszę, Blake w końcu złamany. Teraz mam nadzieję, że Rafa da popalić Novakowi.
Jeżeli chodzi o Freda, to uważam, że jedyny gość, który może sobie z nim poradzić to Nalbandian (pamiętamy Szanghaj '05, prawda?), w tym roku idzie jak burza, chyba, że znowu się zdenerwuje. Haasowi nie daję żadnych szans, to cud, że udało mu sie wygrać z mocnym Murray'em.

Może sprawdź w Panelu sterowania, ale nie wiem czy tam można ustawić pisownię.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum iVamos Rafael! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)