PostWysłany: Pon 20:06, 02 Lip 2007    Temat postu:

eh... no i Rafa musi grac 5 -setowke z tym Soderlingiem ... dziwczyny wzmocnijmy sily zeby pomoc Rafie duchowo... Smutny cala w nerwach Smutny

Ćwierćfinał

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 163

Skąd: Katowice

Wy tu gadu gadu o kajakach i innych takich a tym czasem Rafa przegrywa 4 seta Wsciekly Mszczą się nie wykorzystane szanse w 3 secie Smutny

katarzynka

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 1185

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon 20:08, 02 Lip 2007    Temat postu:

Te kajaki to zasłona dymna dla mojej obawy o ten mecz. Nic to, teraz jest czas na "zryw motyla" - Rafa wygra, nie-ma-to-tamto Uwaga

Marti
Ćwierćfinał

Posty: 163

PostWysłany: Pon 20:15, 02 Lip 2007    Temat postu:

No dziewczyny jest przełamanie oby tylko Rafa nie stracił serwisu, bo z tym Jego serwisem to nie za dobrze dzisiaj jest

No to chyba już dzisiaj nie pograją znowu mecz został przerwany. Przecież to jest chore ,nie chciałabym być w skórze zawodników takie przerwy w grze mogą wybić z rytmu nawet najlepszych - oby Rafa utrzymał przewagę do końca spotkania, co za okropna sytuacja

Ostatnio zmieniony przez Marti dnia Pon 20:24, 02 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Pon 20:18, 02 Lip 2007    Temat postu:

kurde znowu deszcze Smutny eh ... co za beznadziejny dzien cry juz pewnie dzisiaj tego nie dokoncza Smutny

Olka

Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 1405

Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pon 20:25, 02 Lip 2007    Temat postu:

podsumowywując dzisiejszy dzień słowami mojego taty: "Ten turniej w tym roku to jedno wielkie nieporozumienie..."

katarzynka

Posty: 1185

PostWysłany: Pon 20:28, 02 Lip 2007    Temat postu:

Ja sobie wyobrażam co czują zawodnicy - grają ten mecz od 14 czyli już ponad 7 godz to się ciągnie. Ale wierzę że wygra ten kto Wygra W Ogóle Smile

Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Pon 20:38, 02 Lip 2007    Temat postu:

Olka napisał:

Olka Twoj tata chyba najlepiej to okreslil !!! to jest jedno wielkie nieporozumienie Smutny !!!!

A ci zawodnicy... biedni Smutny moglo byc juz 3-0 dla Nadalka... siedzial by juz sobie w hotelu przeklinajac na ta chol... pogode.. a tka siedzi i przelina ale teraz jest juz po 2! Smutny i mysle ze to troche na zyczenie Rafy bo zmarnowal dogodna sytuacje w 3 secie ! ale coz bylo minelo trzeba patrzec w przod Smutny

a na dodatek ten kto wygra ten pojedynek: oczywiscie mysle o Nadalku ... to bedzie musial rozegrac pewnie kolejny mecz ... ale patrzac na ta "swietna" pogode to pewnie sie go nie uda rozegrac ..

i w ogole nie rozumiem tych organizatow .. kurde przeciez ten turniej nie jest rozgrywany po raz pierwszy w Londynie wiec chyba wiedza ze warunki do grania tam sa fatalne ... pytam sie czemu oni jeszcze nie zainwestowali w dach? eh... to jest po prostu no kurde ... cry nie mam slow Smutny

Niech Nadalek jutro to wygra i bede najszczesliwszym czlowiekem pod sloncem Wesoly trzymam kciuki!

eh... jestem taka zla na to wszystko ze musze sie wygadac i sorry za dlugi post Smutny

Arw

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 1371

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 23:27, 02 Lip 2007    Temat postu:

Popieprzyło wszystkich w Londynie -- Słów mi brak.

Wisełka

Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 3094

Skąd: Big City!

PostWysłany: Wto 7:29, 03 Lip 2007    Temat postu:

Eee, a wiecie o tych próbach zamachu w Londynie, hmmm tak sobie myślę, może to miało być unicestwienie Rogera, może dlatego on ma ulgowy turniej & w obawie pred zagrożeniem jego meczyk wczoraj się nie odbył ;> ?

PostWysłany: Wto 18:57, 03 Lip 2007    Temat postu:

Boże... ten turniej doprowadza mnie już do szewskiej pasji!
I możecie mnie zkląć z góry na dół, ale naprawdę uważam, że jeśli to ma wyglądać w ten sposób, to lepiej, żeby Rafa to dzisiaj przegrał.
Jutro też ma padać, więc wszystko zanosi się na to, że prawdobodobnie zawodnicy będą grali po dwa mecze dziennie. Skoro faktycznie tak ma być, to według mnie lepiej dla Rafy bedzie odpaść teraz, wrócić na SŁONECZNĄ Majorkę i przygotować się do kolejnego turnieju, a nie wychodzić co 1,5 h na kort, żeby zrobić rozgrzewkę i przez 10 minut pograć, bo to w ogóle nie ma sensu.

Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Wto 19:04, 03 Lip 2007    Temat postu:

mnie tez to juz doprowadza do nerwicy ! chodze wscielka od wczoraj na ten cholerny deszcz !!!
eh i mam nadzieje ze Nadalek bedzie mial dzisiaj jeszcze szanse wyjsc na kort rozegrac to spotkanie do konca ... i eh... ja jednak mimo wszysko chcialabym zeby wygral... eh... niech teraz wygra swoj serwis a pozniej przelamie tego Soderlinga! niech pokaze swoja walecznosc! VAMOS !!!

Alex
Finał

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 273

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 19:05, 03 Lip 2007    Temat postu:

Na oficjalnej Wimbla napisali, że żaden z zawodników nie będzie grał dwóch meczy dziennie. Turniej jak na razie odbywa się w nieziemskich wręcz warunkach Rafa swój mecz, który nie toczy się dla niego najlepiej a Fred miał farta i jest już dwie rundy dalej. Zresztą jak Rafa będzie dalej tak grał to nie ma szans z Youzhnym. Ten Wimbledon jest najgorszy od kilku lat i ze względu na to wszystko zgadzam się z Olką.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum iVamos Rafael! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)