Posty: 585

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro 15:44, 06 Cze 2007    Temat postu:

RAFA w półfinale!!!

Myślę, że śmiało można już tak powiedzieć, bo w decydującym, trzecim secie jest już 4:0 dla Rafy.

PostWysłany: Śro 15:46, 06 Cze 2007    Temat postu:

Mnie się wydaje, że Carlos chce już tylko dograć ten mecz do końca.
Bo rzeczywiście nie ma już szans na jakąś niespodziankę...

as

Posty: 585

PostWysłany: Śro 15:47, 06 Cze 2007    Temat postu:

Nie było od początku. Wesoly
W pierwszym secie Rafik troszkę przysypiał. Wesoly W drugim wyraźnie się dobudził. W trzecim wyraźnie się rozgrzał. Wesoly

PostWysłany: Śro 15:59, 06 Cze 2007    Temat postu:

Zgadzam się z Dagą, z jednej strony szkoda Carlosa, poczciwy chłop, ale z drugiej strony to był łatwy mecz i Rafa nie zmęczył się za bardzo Wesoly A to jest przecież ważne, bo Federer ma jeden dzień przewagi.

PostWysłany: Śro 16:17, 06 Cze 2007    Temat postu:

hehe ja tak strasznie nie lecialam po zajeciach bo wiedzialam ze Rafa ma mecz pod kontrola Wesoly wiec byl to tylko taki szybki spacerek ... hehe
a jak byl mecz z Hewittem to wtedy lecialam jak glupia bo nie wiedzialam jaki jest stan meczu ... i jak "dolecialam" to sie okazalo ze dopiero 1 set i to jeszcze Rafa prowadzi .... ale poprawilam swoj rekord dojscia z uczeli do domu Wesoly (8 minut! ) hehe Mruga

------

no i brava dla Rafiego!! Fajny meczyk Mruga Szkoda Carlosa ale no ... ktos musial przegrac ... dobrze bo mecz nie byl ciezki zbytno wiec .... jest dobrze teraz mecz z Djokovicem. Jestem ciekawa co pokaze Serb w tym spotkaniu Wesoly

as

Posty: 585

PostWysłany: Śro 16:56, 06 Cze 2007    Temat postu:

Nie oszukujmy się. Jeśli ktoś tu sprawi Rafie problem, to Federer w finale. To będzie pierwszy moment, gdy Rafa może stracić seta lub nawet dwa. Wesoly Ten mecz będzie zacięty. I Fred i Rafa grają świetnie i są absolutnie poza zasięgiem rywali.
Kto wygra? Zobaczymy w niedzielę. Wesoly I mam nadzieję, że nastąpi rewanż za przegraną w Hamburgu.

Olka

Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 1405

Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Śro 18:12, 06 Cze 2007    Temat postu:

żeby rzec krótko a treściwie: Dawać mi tu Novaka Cwaniak (jestem bardzo dużą przeciwniczką palenia, ale ta emotka emanuje takim czymś... interesującym Mr. Green)

niah, niah, niah Mr. Green

Wisełka

Posty: 3094

PostWysłany: Śro 18:34, 06 Cze 2007    Temat postu:

O yeah, czekałam na "niah, niah, niah" w Twoim wykonaniu

A emotka jest adekwatna i iście maFioska Mr. Green

Mecz z Novaczkiem wcale może nie być taki łatwy, ale to nie zmienia faktu, że będzie wygrany Mruga

Marti
Ćwierćfinał

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 163

Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 21:38, 06 Cze 2007    Temat postu:

A ja jak zwykle trochę ponarzekam Rafa co prawda panował nad tym spotkaniem , ale nie podobało mi się kilka rzeczy , szczególnie w secie pierwszym i drugim a mianowicie zbyt duża ilośc popełnianych błędów jak na niego, nieprecyzyjnie plasowana piłka po linii, zbyt krótko odgrywana piłka i brak skutecznej odpowiedzi na dobre skróty Carlosa. Trzeci set natomiast przywrócił mi wiarę w to ,że Rafa może zwyciężyć w Paryżu po raz trzeci z rzędu , a konkretnie Jego kosmiczne zagrania backhandowe po crossie - Kocham to zagranie , na które mało kto znajduje odpowiedź Powodzenia w półfinałowym spotkaniu z Djokovicem, który grał nierówno w tym turnieju ale w meczu z Andrejevem pokazał ,że będzie groźny a na brak kondycji raczej nie będzie narzekał , Novak jest piekielnie szybki i dobrze się broni. Trzymaj sie Rafi i skoś Serba swoim cudnym backhandem Laughing (o forhandzie nie wspominając)

as

Posty: 585

PostWysłany: Śro 22:59, 06 Cze 2007    Temat postu:

Marti napisał:
w secie pierwszym i drugim a mianowicie zbyt duża ilośc popełnianych błędów jak na niego, nieprecyzyjnie plasowana piłka po linii, zbyt krótko odgrywana piłka i brak skutecznej odpowiedzi na dobre skróty Carlosa.(...)
Trzeci set natomiast przywrócił mi wiarę w to ,że Rafa może zwyciężyć w Paryżu po raz trzeci z rzędu , a konkretnie Jego kosmiczne zagrania backhandowe po crossie

To wszystko prawda, ale ja mam wrażenie, że Rafa po prostu cały czas trzyma w rezerwie to, co ma najlepszego. Wesoly W tym turnieju nie trafił mu się jeszcze rywal, który by od niego wymagał tyle, co np. Davidienko w Rzymie czy Hewitt w Hamburgu. Wesoly Tam, czując presję, Rafik grał na najwyższych obrotach. Tu nie miał takiej potrzeby, bo jego przewaga nad rywalami była miażdżąca. Mam nadzieję, że mam rację.
Oby w finale zagrał co najmniej tak, jak dzisiaj w trzecim secie z Moyą. Nie może usnąć podczas pojedynku z Rogerem, bo przegra. Ja myślę, że świadomość porażki ze Szwajcarem w Hamburgu jeszcze bardziej Rafę nakręci do walki.
Nie wiem, może się mylę, ale mam wrażenie, że Hiszpan to taki typ zawodnika, który musi "dostać kopa". Jak przyszedł moment, że wygrywał na ziemi jak chciał i z kim chciał, bił rekordy i takie tam, to się w końcu zniechęcił do walki. Teraz ma wyraźny cel: udowodnić wszystkim i samemu sobie, że porażka w Niemczech to był wypadek przy pracy. I wierzę, że w niedzielę pokaże i Rogerowi i nam wszystkim, kto tu jest szefem. Wesoly

PostWysłany: Pią 12:44, 08 Cze 2007    Temat postu:

Teraz Fredzio dostaje 4:2 od Dawidienki w pierwszym secie. A po tym meczu Rafa z Novakiem na tym samym korcie - zależy, ile setów zagrają Szwajcar i Rosjanin.