Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 1093

Skąd: malopolska

PostWysłany: Nie 22:41, 10 Cze 2007    Temat postu:

no mam nadzieje ze Rafa tez sie pokaze z dobrej strony na Wimbledonie mam nadzieje ze dojdzie do finalu i moze pokusi sie o wygrana kto wie Wesoly ale niestety na Wimbledonie nie bedzie tak łatwo pokonac Rogera jak na RG ale mam nadzieje ze Rafa pokaze ze polepszyl nie tylko swoja gre na "maczce" ale na kazdej powierzchni!!! Vamos RAFA!!

w sumie to juz nie moge sie doczekac tego turnieju... musimy czekac az 2 tygodnie Smutny jak ja przezyje bez tych emocji Smutny Aby do Wimbledonu

WIMBLEDON. Wesoly
Trzeba przypieczętować koniec marzeń o Wielkich Szlemach.

Hmmm ... WIMBLEDON, WIMBLEDON Think d'oh!

O, tak, to ta łąka. Wesoly
Zawsze mówiłam, że naturalnym środowiskiem tenisowym jest mączka a trawę powinno się zostawić krowom.

Ale wiecie co?
Ja się teraz nawet bardzo cieszę, że Rafa przegrał wtedy, w Hamburgu. Cóż to dziś znaczy? Tyle, co nic. Wesoly Dla Rogera to takie uczucie, jakby dostał do polizania cukierka, ale polizał go tylko przez papierek. Gdy miał nadzieję dostać się do nadzienia, Nadal mu cukierkiem pomachał przed nosem i sam zjadł. Wesoly

PostWysłany: Nie 23:30, 10 Cze 2007    Temat postu:

as zajefajne to porownanie i jakie trafne Wesoly heh i mam nadzieje ze Rafa dostanie cukierka od Rogera na Wimbledonie Wesoly

PostWysłany: Pon 13:22, 11 Cze 2007    Temat postu:

Eeeeeeeee zaczęłyście pisac o Wimbledonie w topicu o RG i gdzie ja mam swoje spoznione, bo spoznione ale szczere uczucia wyrazic ad. wczorajszej wygranej Rafy naskrobac??

Ogladajac wczorajszy finał w pierwszym secie przeszla mi straszna mysl przez moją jasną lepetynke - w zeszlym roku Federer wygral 1 seta a potem 3 były dla Rafy iiiiiii zebralo mi sie na ryk jak pomyslalam, ze tym razem bedzie odwrotnie - ze to Rafa wygral 1 seta a potem przegra z kretesem
Jak przegrał 2 seta Rafi to normalnie moja czarna wizja nabrala tak wyrazistego obrazu;(( ...no ale trzeci set mnie uspokoil i przezyla moja komorka, ktora z nerwów troche pozgniatalam w dloniach ... King of clay is back on top:))))

A co do Wimbledonu ...to co Wy tak w przyszlosc strasznie wybiegacie?? Dzisiaj dopiero zaczla sie turniej na korach Queen's Club'u ...tam musi Rafi poprawic swoj zeszloroczny wynik - czyli tylko albo aż cwiercfinałWesoly

Da radę!! VAMOOOOS!!!

P.S. Myslalam, że padne wczoraj jak zobaczylam moich dwoch tenisowych idoli na jednym korcie - tzn Rafcie i Guge Kuertena:)) ciekawa jestem jakby wygładala między nimi walka na korcie, gdyby oczywiscie Brazylijczyk gral do tej pory.

Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Pon 13:43, 11 Cze 2007    Temat postu:

VAMOS RAFA ! Wesoly heh ja w sumie tez sie troche zaczelam obawiac jak Roger zdobyl 2 seta ale pozniej juz byl luzik hehe

Wisełka dzieki za kciuki !! chyba mi pomogly bo zaliczylam ten egzam Wesoly heh i to nawet zadziwiajaco wysoko Wesoly hehe Mruga buziaki Mruga

Wisełka

Posty: 3094

PostWysłany: Pon 16:15, 11 Cze 2007    Temat postu:

A nie uważacie, że ostatnio coś było za mało "VAMOSÓW" ? Think
W 1szym secie b. podobały mi się chwile, kiedy Rafa, mimo iż przy swoim serwisie odrabiał punkty (np. ze stanu 0 - 40) i Rogerek i tak nie mógł go przełamać Mr. Green
To chyba podłamało porządnie Szwajcara

______________________________________________

Heh, a nie mówiłam
Ma skuteczność wciąż ma tendencję rosnącą
Bo widzisz ja przed klasówkami, maturkami też musiałam dostać pozytywnego kopa (np. tak jak tu teraz u Ciebie - zwycięstwo Rafy ) i zawsze potem było do przodu Mruga

as

Posty: 585

PostWysłany: Pon 19:07, 11 Cze 2007    Temat postu:

Coś mi się przypomniało: rezultat tegorocznego finału RG był prawie identyczny, jak meczu, w którym Rafa wyeliminował Rogera z RG w półfinale w roku 2005. Wtedy wynik był taki: 6:3, 4:6, 6:4, 6:3 a w tym roku taki: 6:3, 4:6, 6:3, 6:4.

Ciekawe, czy w niedzielę Rogerowi sie o tym przypomniało po drugim secie?