PostWysłany: Wto 9:13, 17 Mar 2009    Temat postu:

Oby tak dalej. Ciekawie zapowiadają się dzisiejsze spotkania, mam nadzieje, że Rafa gładko pokona Tursunova i pokaże się z dobrej strony w deblu, w końcu gra z braćmi B. o następną rundę gdzie już czekają nasi.

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 666

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 14:09, 17 Mar 2009    Temat postu:

O tak dzisiaj będzie ciekawie, oj bardzo Wesoly Raf gra planowo ok. 23:45 i jakoś tak póżniej z Bryanami Wesoly

Dzisiejsze mecze: Singles - Third Round
[1] R Nadal (ESP) vs [26] D Tursunov (RUS)
[3] N Djokovic (SRB) vs T Haas (GER)
[30] J Melzer (AUT) vs [6] J Del Potro (ARG)
[31] N Kiefer (GER) vs [7] A Roddick (USA)
[12] D Ferrer (ESP) vs J Chardy (FRA)
V Troicki (SRB) vs [14] D Nalbandian (ARG)
S Querrey (USA) vs [16] S Wawrinka (SUI)
[WC] J Isner (USA) vs [24] M Safin (RUS)

Doubles - Second Round
[1] B Bryan (USA) / M Bryan (USA) vs [WC] M Lopez (ESP) / R Nadal (ESP)
R Hutchins (GBR) / A Murray (GBR) vs [8] M Melo (BRA) / A Sa (BRA)

Plus do tego dwie Radwańskie, Urszulka z Woźniacki, Aga z Szavay. <zaciska kciuki>

Aż nie chce mi się wierzyć, że honoru Francuzów będzie bronić Chardy Jeremy. Wczoraj nastąpił pomór Francuzkich tenisistów, wszyscy równo po dwa sety dostali i do domku Sad Oj nie mam do nich siły
Z wczoraj jeszcze to Gonzalez pokonał Blake'a, Roger Karlovica i nawet C'mony leciały . W kolejnej rundzie są także Kohlschreiber, Robredo + Murray, Ljubicic, Verdasco, Andreev (ten plus ma w domyśle francuskie sierotki)

I za jego siostrę...
Co do Rafy, to mam pewność że da sobie radę...
Tursunov jest za cienki na niego ( bez urazy dla fanów)

Smutno mi, bo Tommy przegrał... Crying or Very sad
No ale tak łatwo się nie dał... Crying or Very sad

Ostatnio zmieniony przez Maggie Lampard dnia Wto 23:49, 17 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
Kinga91
Ćwierćfinał

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 154

PostWysłany: Śro 8:04, 18 Mar 2009    Temat postu:

Rafa wygrał 6 :3, 6:3 Smile teraz zmierzy się z Nalbandianem

Ostatnio zmieniony przez Kinga91 dnia Śro 8:04, 18 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 20

PostWysłany: Czw 2:21, 19 Mar 2009    Temat postu:

Oby jak wcześnie, czyli jak po sznurku...
Już czuję pismo nosem, już widzę klasyczny finał...

PostWysłany: Czw 17:58, 19 Mar 2009    Temat postu:

Ohh co ja się dziś nerwów przez Niego najadałam, to moje!
Włączyłam się do oglądania w trakcie drugiego seta przy stanie 2:4 - nie wierzyłam własnym oczom, że pierwszy set przegrany, a w drugim przełamanie! Ale wierzyłam w Rafę, zaciskałam kciuki i prosiłam w cichości, coby skończyli grać szybko bo na 10.15 wykład miałam. A że Rafa dobre serce ma, to punktualnie o 10.01 zakończył mecz, 3 seta łojąc do zera, cobym zdążyła na uczelnię Weedman

Ciężko było, ale fajter z niego jest, hej!

Kto tam następny? Niech no spojrzę... ahh Del Potro po zaciętym pojedynku z Panem Wieżą do Nieba, hmm, nie mówię że będzie łatwo, ale wierzę w wygraną Wesoly Btw, nie sądzicie że to śmiesznie wygląda, że Del Potri nosi takie ciuszki jak Rafa kiedyś, tylko że wygląda jakby je właśnie od Nadal pożyczył, bo się w nich topi i tak na nim wiszą Twisted Evil

I jak patrzę na drabinkę i przebieg tych pojedynków to widzę, że zaciętość tam aż się skrzyła, jak nie trzysetówki, to dwa razy po tiebreakach, jeden Murray miał gładko, bo mu przeciwnik zrejterował.

Ostatnio zmieniony przez katarzynka dnia Czw 18:00, 19 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 20

PostWysłany: Czw 19:37, 19 Mar 2009    Temat postu:

Juanito to też nie jest aż taki trudny do ogranie...
No a z Nalbandianem może miał ten gorszy dzień w całym turnieju...
Fakt jednak pozostaje faktem, że o mało nie osiwiałam jak patrzyłam na ten mecz... Very Happy

Alex
Finał

Posty: 273

PostWysłany: Czw 23:08, 19 Mar 2009    Temat postu:

Też oglądałam rano i fizyka mnie dziś omineła. Widziałam tylko połowę 2 i całego 3, w którym gra wyglądała solidnie. Całe spotkanie Rafa był raczej spokojny a w końcówce to Nalbi się już pogodził z porażką i poszło łątwiej. Mecz z deliPotro zapowiada się ciekawie, wszysto zależy od dnia i serwisu. Mimo wszytsko powinnien wygrać.

Zawiodła dziś natomiast panna Agnes R. zagrała bardzo słaby mecz. Kiepski serwis (zwłaszcza prędkości), fatalne decyzje, po co jej było tyle skrótów. Słaba gra przy siatce i generalnie to nie był jej dzień, czym potwierdziła, że nie jest jeszcze w najlepszej formie. Szkoda tylko, że tym samym wypadnie z 10.

Ostatnio zmieniony przez Alex dnia Czw 23:09, 19 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
Kathy

Posty: 666

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 14:48, 20 Mar 2009    Temat postu:

Za wiele o meczu Nadala z Davidem powiedzieć nie mogę, właściwie nic, bo nie widziałam Sad nie ma to ja pokręcone sprawy uczelniane buu.
I nie wiem czy to słabszy dzień Rafy był czy też Nalbandian tak rewelacyjnie zagrał. No cóż ważne, że do przodu Very Happy

Mamy pierwszych półfinalistów: Roger zagra z Murray'em. Roger wygrał z Verdasco, któremu nie w głowie teraz mecze tenisowe, lecz nowa [link widoczny dla zalogowanych]. Szybko się pozbierał po rozstaniu z Aną

Wczoraj pozytywnie zaskoczył mnie Ljubo, może znowu pojawi się w top10 o ile siły mu na to pozwolą.
O meczu Radwańskiej wolę się nie wypowiadać, bo tak mnie zdenerwowała, że przełączyłam na House'a Jeszcze jedna uwaga dotycząca postawy Stanisława W. tutaj tylko karnet u psychoanalityka pomoże. Koniec w tym temacie Laughing

Właśnie, ktoś może wie dlaczego Robredo skreczował??

A dzisiaj very interesujące mecze się szykują i dobrze, żę jutro sobota Very Happy

PostWysłany: Pią 23:43, 20 Mar 2009    Temat postu:

no ja sobie dzisiaj w końcu jakiś meczyk z Indian Wells oglądnę teraz Djoko (cosik przegrywa Smutny nie wiem co sie z nim dzieje cry ) a pozniej (mam nadzieje ze nie usnę ) Nadalek juz tak dawno go nie widzialam na korcie

PostWysłany: Sob 10:55, 21 Mar 2009    Temat postu:

Widziała ja ten mecz, parę świetnych piłek, ogółem dobra gra, jednakowoż mnóstwo niewymuszonych ze strony Rafy, AŻ 23 - jak na 2 sety, do 2 i do 4 to jednak sporo...

Rod-Młot postawi opór, ale wierzę, że wygra Nasz, bo jakby to tak było, żeby przegrać miał? Wink

Ciekawam czy Murray i Fed stanową na wysokości zadania i wyprodukuję mecz jakiego się ludzie spodziewają szpada

magnum44

Posty: 1422

PostWysłany: Sob 17:24, 21 Mar 2009    Temat postu:

O lol, ale Roddick zrobił niespodziankę Wesoly Jak myślicie, kto wygra- Murraj czy Roger? W turnieju pań typuję Zvonarevą.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum iVamos Rafael! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)