Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 186

Skąd: LbK

PostWysłany: Nie 10:09, 20 Maj 2007    Temat postu: Finał...

Jeszcze raz thx za życzonka ..... :* co do tego dzisiejszego fiału to boje sie że Rafa przegra z Rogerem te niektóre mecze były chyba cięzkie dla Rafy osobiście uważam że Rafa mógł odpuścić sobie ten turniej...... ale i tak będe trzymać kciuki za Rafiego VAMOS RAFA !!! Finał o "13:55" tak piszą na stronie PSE

as
Zwycięzca French Open

Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 585

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 10:58, 20 Maj 2007    Temat postu:

Ten turniej był cięższy dla Rogera, niż dla Rafy. Rafa wygrywa pewnie w dwóch setach (wyłączając półfinał z Hewittem), Fred miał kłopoty już na samym początku z Juanem Monaco a teraz grał pod rząd dwie trzysetówki z Ferrerem i Moyą. Zresztą: Rafa NIE MOŻE przegrać z Fredem na mączce. Gdyby to zrobił tuż przed RG, to byłoby niedobrze, bardzo niedobrze. On o tym wie i tego nie zrobi.Mruga

Życzę więc Rafie, żeby stało się tak, jak w Rzymie. Po zapierającym dech półfinale spokojny, dwusetowy finał. Wesoly

Ps. Jak ktoś wie, kiedy może być ew. powtórka meczu Nadala z Hewittem, to będę wdzięczna za info, bo wczoraj byłam na expressowym wyjeździe i o stanie meczu byłam informowana przez kolegę, który na bieżąco słał sms-y.

asiunia91
Skompletowany Wielki Szlem

Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1467

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 11:21, 20 Maj 2007    Temat postu:

Chyba powtorki tego meczu nie bedzie as.

Za niecale 2 godzinki finał Ahhh nie moge sie doczekac. As ma racje Rafa nie moze pozwolic sobie na przegrana z Fredem tuz przez RG Wesoly

Fragment wywiadu zebyscie nie pisali mi farmazonow ze Rafa jest zmeczony Wsciekly

Q: So it's another episode with Nadal against Federer final tomorrow. What do you feel about tomorrow?

A: I feel good. I feel very happy for being in another final and for playing him. It's always a special match and an interesting match. I'll try my best. It will be a nice match, I think. He has some confidence, because he won some difficult matches. That's important for the confidence. Me too, I was playing very good tennis in the last weeks and this week as well, especially in the second and third round, well, today was not my best match. But I hope I'll be 100% mentally and physically tomorrow.

Q: You don't regret to play all these matches and coming here? Last year you didn't come because you were too exhausted. So maybe it's too much now?

A: No, I don't agree, because last year I arrived at the French Open and played very bad for the first few rounds. If I'm outside of the competition for two weeks before it's not easy there. It's important for me to be here, it was difficult for me that I couldn't come in the last years.

DoRoTkA ;]
Ćwierćfinał

Posty: 186

Skąd: LbK

PostWysłany: Nie 14:00, 20 Maj 2007    Temat postu:

No teraz oglądając finał na PSE (4:1 dla Rafy ) to wiadomo że wygra! VAMOS RAFA ! :*

as

Posty: 585

PostWysłany: Nie 14:01, 20 Maj 2007    Temat postu:

Choroba, było tak pięknie, 4:1, a tu 15:40 przy serwisie Rafy...
---
Noo, pięknie się wygrzebał. Pięknie. Wesoly Przy serwisie Freda trochę odpoczynku i teraz 5:2 i serwujemy na set. Wesoly Oby Rafa utrzymał koncentrację, bo ewidentnie widać, że od początku kontroluje mecz i panuje na korcie. Wesoly
---
Super. 6:2 bez żadnych wątpliwości.
Bilans pierwszego seta: kila breakpointów dla Rafy, w tym dwa wygrane. Zero szans na przełamanie Rafy ze strony Rogera. Oby tak dalej. To byłaby potężna zaliczka przed RG. Wesoly
--
No masz, przełamanie i 1:3, serwis Freda i 30:0. Rafa coś "siadł". Smutny
Niestety, 1:4.
Jak tak dalej pójdzie, to będą 3 sety i nerwówka pod koniec.
2:5, serwis Rafy.

No i niestety 2:6. Smutny

Ostatnio zmieniony przez as dnia Nie 14:55, 20 Maj 2007, w całości zmieniany 2 razy
DoRoTkA ;]
Ćwierćfinał

Posty: 186

Skąd: LbK

PostWysłany: Nie 14:37, 20 Maj 2007    Temat postu: :(

Kurcze Rafa ! weź się w garść !!! VAMOS RAFA !

0:5
Najgorsze jest to, że to przez Federera skończy się passa 81 zwycięstw na mączce.Smutny

Ostatnio zmieniony przez as dnia Pon 10:17, 21 Maj 2007, w całości zmieniany 3 razy

PostWysłany: Nie 15:30, 20 Maj 2007    Temat postu:

I już po meczu 6:2 2:6 0:6 SmutnySmutnySmutnySmutny Rafa przegrał w Hamburgu ale Rg WYGRA !! vamos rafa !!

Marti
Ćwierćfinał

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 163

Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 15:41, 20 Maj 2007    Temat postu:

cry Wsciekly No i stało się, wspaniała passa 81 z rzędu wygranych spotkań na nawierzchni ziemnej została przerwana. Rafa przegrał finał z Fedem, niestety zrobił to w kiepskim stylu. I po co mu był ten Hamburg potrzebny chyba żeby się bardziej zmęczyć przed RG. Jeśli się nie mylę to Rafa gra inną rakietą - czyżby mu nie służyła. Staram się chyba szukać jakiegoś wytłumaczenia dla jego niemocy Smutny po tym zwycięstwie Fed niestety będzie bardziej wzmocniony psychicznie i obrona tytułu na RG będzie piekielnie trudnym wyzwaniem (o ile w tej dyspozycji Rafa w ogóle do finału dotrze). Cóż trzeba miec nadzieję,że Rafa przemyśli to i owo (czyli kiepski serwis przede wszystkim) i na RG będziemy oglądać Rafę ,którego podziwiamy i wielbimy.

amore
Druga runda

Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 32

PostWysłany: Nie 15:44, 20 Maj 2007    Temat postu:

O matko!! Wiecie co??Jestem tu nowa (prosze mnie nie jechać za to, że nie przedstawiam sie w tym temacie co trzeba, ale zaraz nadrobię zaległości:D) ... czytam sobie to forum już ładny kawałek czasu i obiecałam sobie, ze zaloguje sie po turnieju w Hamburgu i co?? I psia krew Rafa przegrałcry( mam nadzieje, że więcej mu pecha nie przyniose Wesoly
Trzeci set był fatalny cry i zaczełam skubac poduszke na łozku ... Zastanawiam sie czy Rafa zdaje sobie sprawę do jakich nerwów doprowadza swoich kibiców...

Ach i wiem jedno: PARYŻ I TAK BĘDZIE JEGO!! Wesoly)

PostWysłany: Nie 16:01, 20 Maj 2007    Temat postu:

Wracam do domu z działki cala szczęśliwa bo koleżanka mi napisała że Rafie w 1 secie idzie całkiem nieźle, ale potem się już nie odzywała. Myśle sobie pewnie szybko poszło i już wygrał włączam kompa i szok aż się popłakałam, w dalszym ciągu nie wierze w ten wynik a zwłaszcza 3 seta. cry