Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 163

Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 7:24, 01 Sie 2008    Temat postu:

bu bu bu cry cry cry cry ja chcę w końcu zobaczyć mecz i Rafę w akcji , dzisiaj się w końcu uda
Czy ktoś oglądał mecz z Haasem , bardzo proszę o krótkie streszczenie.

C Moya (ESP) vs [8] A Murray (GBR)
[16] I Karlovic (CRO) vs P Kohlschreiber (GER)
E Gulbis (LAT) vs [3] N Djokovic (SRB)

Not Before 7:00 PM
N Lapentti (ECU) vs [2] R Nadal (ESP)
[6] L Dlouhy (CZE) / L Paes (IND) vs [2] D Nestor (CAN) / N Zimonjic (SRB)

GRANDSTAND start 11:00 am
S Aspelin (SWE) / J Murray (GBR) vs [3] J Erlich (ISR) / A Ram (ISR)

I dzisiaj wszystko jest jaśniejsze, dzięki Kaju:

If Nadal wins the title on Sunday, he will break Federer's streak of 235 consecutive weeks at No. 1. The Spaniard would become the 24th player in the history of the ATP Rankings (since 1973) to hold the No. 1 position and the third Spaniard to accomplish the feat, joining Carlos Moya (1999) and Juan Carlos Ferrero (2003).

A title would give Nadal 6,730 points to Federer's 6,680 next Monday. If Nadal reaches the final, he will become No. 1 on Aug. 11. With a semifinal here, Nadal will become No. 1 on Aug. 18. The only way Nadal can't become No. 1 in the next three weeks is IF he loses in the quarterfinals here and Federer wins the Olympic gold medal AND Nadal does not reach the Third Round or better at the Olympics.

źródło:atptennis.com

Przespałam zaćmienie słońca Sad buuu
----------------------------------------

Shocked Carlos prowadzi z Murrayem 6:2 2:0 z przełamaniem w drugim secie.Murray nie wie czego się spodziewać po grze Carlosa. Moya gra jak za dawnych, dobrych lat. Vamos Carlito Ok!

Ostatnio zmieniony przez Kathy dnia Pią 17:55, 01 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
maniek__92

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 721

Pomógł: 7 razy
Skąd: Gorzów Wielkopolski

PostWysłany: Pią 18:11, 01 Sie 2008    Temat postu:

Dużo słabszy okres gry Carlosa.. 4:2 dla Andego..

A tak wogole to jak zobaczylam Carlosa w tym stroju to pomyslalam sobie: Rafa senior

Kathy

Posty: 666

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 18:23, 01 Sie 2008    Temat postu:

Moya 3:5, to trzeci mecz Carlosa w ciągu 24 godzin.. No i po secie Murray 6:3.
Vamos Rafa senior! Very Happy

Szkoda, Murray wygrał 2-6 6-3 6-1 Smutny . Ale jak na to nie patrzeć to był bardzo dobry turniej w wykonaniu Carlosa, oby takich było jak najwięcej. Smile A Murray jest chyba w życiowej formie. Świetnie się spisuje na tegorocznym hardzie.

Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Sob 10:45, 02 Sie 2008    Temat postu:

no to mamy Rafe w polfinale !!! teraz bedzie najcięższy mecz w tym turnieju bo zagra z Novakiem! Novak po pierwszym meczu nie pokazał sie z dobrej strony jednak ostatnie 2 mecze pokazały ze jednak ta forma nie jest jeszcze taka najgorsza dzisiaj mecz chyba o 21 to przynajmniej nie bede przysypiaćna meczu :)bo dzisiaj oglądałam w nocy Rafa w sumie zagrał dobre spotkanie! wyszedł obronną ręką z break pointów! pierwszy set zaciety 6-7 dla Rafy a 2 to juz popis naszego mistrza 6-1 Bravo RAFA!! i wygraj z Novakiem dzisiaj Mruga

Wisła znowu dzisiaj dostanie Rolling eyes

maniek__92

Posty: 721

PostWysłany: Sob 11:06, 02 Sie 2008    Temat postu:

Vamos Rafa!

A ja tak wogole to się zastanawiam, co Lapentti robi pod koniec 100 w rankingu.. Przeciez on gra genialnie, jakby grał tak jak z Rafą więcej meczy to byłby w pierwszej 20 rankingu...

Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Sob 11:20, 02 Sie 2008    Temat postu:

no tez sie właśnie nad tym zastanawiałam ! Latentti zagrał bardzo dobre spotkanie z Rafą ! Drugi set no był gorszy moze to przez Rafę bo Rafa grał lepiej w 2-im secie, a poza tym moze sie podłamał po przegraniu pierwszego seta Mruga ale grał dobrze i trzymałam mocno kciuki za Rafe bo miejscami było groznie ! dobrze ze Rafa ma mocną psychike bo musiał chyba 2 razy wychodzic ze stanu 15-40!

A tak w ogole to ten mecz jest chyba znowu o 1 w nocy... wydawało mi sie ze Lorek mówił ze bedzie o 21 ale moze mi sie cos w nocy pokreciło bo już byłam lekko zaspana

maniek__92

Posty: 721

PostWysłany: Sob 11:23, 02 Sie 2008    Temat postu:

Haha, ja pod koniec 1 seta już nie kontaktowałam, ale w 2 sie "odrodziłam"

Półfinał Rafy i Novaka jest o 21 (uff..).

A tak wogole, to wiecie, że Rafa jest No.1 Tylko teraz sprawa w jego rękach od kiedy dokładnie

Kathy

Posty: 666

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 12:46, 02 Sie 2008    Temat postu:

Muszę was zmartwić, Rafa gra znowu o 1. Uwzięli się na Nas, ja już cały tydzień chodzę niewyspana.. Wesoly

CENTER COURT start 1:00 pm
[16] I Karlovic (CRO) vs [8] A Murray (GBR)
[1] B Bryan (USA) / M Bryan (USA) vs [4] M Bhupathi (IND) / M Knowles (BAH)

[3] N Djokovic (SRB) vs [2] R Nadal (ESP)
[3] J Erlich (ISR) / A Ram (ISR) vs [2] D Nestor (CAN) / N Zimonjic (SRB)

A wracając do meczu to Nicolas Lapentii mile mnie zaskoczył. W pierwszym secie grał świetnie, wszystkie piłki Mu wychodziły, niesamowita gra przy siatce. Jednak w kluczowych momentach to Rafa był górą. I jeszcze te kilka fenomenalnych zagrań w końcówce meczu Cudo, po prostu cudeńko.

Wiemy Maniu, wiemy. I stało się to na co tak długo czekaliśmy Hurra. Tylko teraz zostało pytanie: kiedy?

Wstyd się przyznać, ale nie widziałam ani jednego całego meczu Djokovica, więc za bardzo nie wiem w jakiej jest formie i czego się po Nim można spodziewać.

Ostatnio zmieniony przez Kathy dnia Sob 18:17, 02 Sie 2008, w całości zmieniany 3 razy
Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Sob 21:29, 02 Sie 2008    Temat postu:

ja mysle ze Djoko grożny chociaz ten nie widziałam zadnego całego meczu Djoka bo ostatnio tez chodze niewyspana i zasypiam podczas ogladania meczy (Maniek ja pod koniec pierwszego seta Rafy myslalam ze zasne ale na 2 secie juz tez sie troche przebudziłam )

dzisiejszy mecz zweryfikuje w jakiej naprawde Djoko i Rafa sa w formie bo teraz spotyka sie rowny z rownym ( z przewaga na Rafe of course) Wesoly haha obaj dotychczas pokazali sie z dobrej strony ale umowmy sie nie mieli jakis bardzo wymagajacych przeciwników!!!

haha i juz nie moge sie doczekać jak ujrze Rafe na pierwszym miejscu w rankingu haha i powiem wam ze nie sadziłam ze zdarzy sie to tak szybko
VAMOS RAFAEL :*

katarzynka

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 1185

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie 2:33, 03 Sie 2008    Temat postu:

Meczu nie widziałam, ale może to lepiej że Rafa przegrał? Będzie miał dodatkowe dni na wypoczęcie... Chociaż nie podoba mi się wynik 1 seta Confused

Jakieś wrażenia Kobietki?

Kathy

Posty: 666

Skąd: Śląsk

Szczerze bałam się tego meczu i widać słusznie.No i stało się Rafa musiał kiedyś przegraćKwasny .

[3] N Djokovic (SRB) def. [2] R Nadal (ESP) 6:1 7:5

Djokovic zagrał świetny mecz.Grał jak natchniony. Także mimo mojej antypatii dla Novaka, wygrał zasłużenie i naprawdę należą Mu się brawa.
Natomiast u Nadala wyszło zmęcznie, zbyt duza ilość meczy, nie było tego błysku.Rafa dał z siebie wszystko Applause Widać było że te ostatnie tygodnie, a i przede wszystkim wczorajszy mecz wiele Go kosztowały.

Cóż patrząc na to wszystko z pozytywnej strony: ostatnie dwa tygodnie dla Nadala były niesamowite, w końcu wywalczył upragniony nr 1 ( choć na razie jest wirtualnym liderem ), nareszcie trochę odpocznie i z pewnością powalczy na twardych kortach o znakomite wyniki.
A i mój ukochany kolarz wygrał Clasica San Sebastian

Powiem tylko jedno na koniec. Jestem dumna, że jestem fanką tak niesamowitego tenisisty. Brawo mistrzu Padam

maniek__92

Posty: 721

PostWysłany: Nie 8:49, 03 Sie 2008    Temat postu:

Ja powiem jedno słowo: zmęczenie.

Smutno mi się robiło jak patrzyłam na Rafę który chciał, ale nie mógł.
Ale co sie odwlecze, to nie uciecze, tak czy inaczej Rafa jest No.1, miał genialną serię wygranych meczy i z dwojga złego, ciesze się, że to Nole ją przerwał.

A tak nie na temat, komentarze p. Tomaszewskiego i p.Fibaka doprowadzały mnie do szału. Czekałam tylko kiedy powiedzą, że Rafa to tak w ogóle, jest słaby, nie myśli, cudem znalazł się na 1 miescu w rankingu...

Aa i zapomniałabym, Applause Nole!

Ostatnio zmieniony przez maniek__92 dnia Nie 9:04, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Nie 11:10, 03 Sie 2008    Temat postu:

eh tez sie obawiałam tego meczu... Novak grał wyśmienicie , po prostu jak natchniony! Pierwszy set to popis jego wspaniałej gry! wszystko co zagrał wchodziło w kort, Rafa nie miał nic do powiedzenia! Drugi set trochę gorszy w wykonaniu Novaka robił wiecej blędów a Nadal tak jakby sie trochę obudził... ale sił starczyło tylko do stanu 5-5 gdzie Novak przełamał Rafę! Brava dla Novaka bo Jego gra vbyła wysmienita i na prawde wygrał zasłużenie!

a Co do komentatorów to maniek ja właśnie odniosłam zupełnie inne wrażenie niż Ty! Moze Tomaszewski nie, ale Fibak wychwalał Nadala pod niebiosa przez cały czas przeciez, nawet go bronił bo Tomaszewski powiedział ze Nadal nie jest tak inteligenty na korcie jak Djoko a Fibak mu odpowiada ze wręcz przeciwnie ze Nadal myśli na korcie tylko ze każdy zwraca bardziej uwagę na jego mięśnie! Mi sie osobiście podobał komentarz Fibaka i Tomaszewskiego

szkoda mi było Nadala bo widać było ze chciał wygrać ale po prostu nie mógł nic zrobić! Ale tak czy inaczej jest juz numerem 1 , oficjalnie 18 sierpien! Juz sie nie mogę doczekać żeby zobaczyć ranking z nowym mistrzem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum iVamos Rafael! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)