PostWysłany: Pon 6:14, 26 Sty 2009    Temat postu:

PostWysłany: Pon 9:55, 26 Sty 2009    Temat postu:

Brawa dla Verdasco! Zawsze go lubiłam. A podobno rozstał się z Ana i dobrze bo zupełnie do siebie nie pasowali, on taki malutki, ona taaaaka duża

Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 1093

Skąd: malopolska

PostWysłany: Pon 23:07, 26 Sty 2009    Temat postu:

Ale mnie dzisiaj zrobili : wstaje rano na Rafcia i go nie ma patrze a tu Murray i Verdasco myślę sobie - nie mam siły oglądać przestawiam budzik godzinę później, wstaję, włączam TV a tam dalej Murray haha już straciłam nadzieje ze zobaczę Nadalka na zywo przestawiłam budzik kolejne pół godziny później i oglądnęłam Rafcia z odtworzenia i to jedne set eh! skandal ale dobre i to
no cwiercfinal to juz chyba puszcza w całości na żywca dzisiaj Novak gra hmm... mam ochotę oglądać ale nie wiem czy wstanę bo ostatnio chodzę strasznie późno spać i wstaje wcześnie

hahaha Pozdr

Kathy

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 666

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 13:37, 27 Sty 2009    Temat postu:

Też tylko widziałam z odtworzenia urywki ostatniego seta Nadala z Gonzo, nie wiem jak się sprawował Rafa ale wyglądało to dosyć pewnie, bezproblemowe 3 sety. Tylko ja w przeciwieństwie do Kaji nie wstawałam rano, bo nie spałam wcale tamtej noc, przez co kolejnego dnia zasnęłam nad notatkami
Teraz pora na mecz z Simonem. Cóż tu można powiedzieć, oglądałam Jego poprzedni mecz z Gaelem i wyglądało to jak jakiś mecz sparingowy czy trening. Bardzo dziwne spotkanie tak to już bywa jak grająze sobą przyjaciele, a akcja z dachem była rewelacyjna..dawno się tak nie uśmiałam na meczu tenisowym Laughing

Totalnie zaskoczył mnie Verdasco, o tyle o ile Jego zwycięstwa w poprzednich rundach były zrozumiałe,to pokonanie Murraya, głównego faworyta turnieju było czymś hmm szokującym Very Happy
Roger właśnie prowadzi 2:0 w setach z del Potro i 3:0 w czwarty, czyli już pozamiatane, bo JM wygląda jakby się jeszcze nie obudził i co za tym idzie gra podobnie.
A propo Rogerato myślałam że polegnie w meczu z Berdychem, ale jakoś się pozbierał, wstyd się przyznać ale oglądałam mecz do stanu 2:0 Tomasz i kawałek seta nr 3 i poszłam spać Embarassed

A tak półfinał prawie pewny, a zagra w nim z Roddickiem, który wygrał z Novakiem a właściwie to Djokovic skreczował. Szczegółow nie znam. Słyszałam tylko urywek wywiadu Z Djokovicem, który coś tam mówił że się nie wyspał Confused

To co się dzieje w damskim tenisie jest jak zwykle dziwne. Mamy skład pierwszego półfinału, a zagrają w nim Vera i Safina.

Federer wygrał 6:3 i dwa razy po 6:0 nono i mamy półfinał Applause

magnum44

Posty: 1422

PostWysłany: Wto 15:11, 27 Sty 2009    Temat postu:

Ale nieladnie sie Federer zachowal!!! Z tym odbiciem pilki glowa. Roddickowi nie daje niestety szans, ale na pewno ciekawy bedzie mecz Tsonga- Verdasco. Tyle tylko, ze sobie go nie obejrze, bo jutro mam egzamin Smutny

Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Wto 15:35, 27 Sty 2009    Temat postu:

no szkoda ze Djoko odpadl u pan liczylam na Dokic tez odpadla

a tak w ogole o której Rafa będzie jutro gral ? o 10 ? bo sobie nie moge tego przeliczyc

PostWysłany: Wto 22:37, 27 Sty 2009    Temat postu:

Teoretycznie mają zacząć o 9.30 chyba, że mecze rozgrywane przed się przeciągną, to i wszystko się trochę przesunie, na co liczę Smile

Nie wiem czy ktoś wcześniej pisał ale Kubot/Marach wygrali gładko z Frystenbergiem/Matkowskim i zagrają w półfinale z Bhupathi/Knowles. Ciężki mecz się szukuje ale zawsze jakieś szanse są Wesoly

Dzisiejsze pólfinały nie zachwyciły, Roger bez historii rozjechał JM del Potro jakby to był jakiś mecz rundy 1, góra 2, a Juan Martin graczem drugiej setki Sad W drugim spotkaniu wyglądało to o wiele lepiej, ale do czasu i krecz Djokovica rzucił cień na całe spotkanie. Wielka szkoda, że tak się ten mecz zakończył Smutny

Bardzo ciekawie zapowiadają się także dzisiejsze pozostałe mecze:
Rewelacyjna Carla Suarez Navarro oraz Elena Dementieva, która w tym sezonie nie przegrała jeszcze żadnego meczu. Chciałabym, żeby to Hiszpanka wygrala Wesoly ale pewnie będzie inaczej..

Svetlana Kuznetsova i Serena Williams, gry Sviety w tym turnieju praktycznie nie widziałam oprócz zaledwie kilku piłek, więc nie wiem w jakiej jest dzspozycji, a Serenka gra w miarę dobrze ale bez rewelacji i jak wpadnie w jakiś swój dołek może być różnie.

Fernando Verdasco vs.Jo-Wilfried Tsonga, mecz zagadka, oboje są w uderzeniu i nie mam zielonego pojącia jak potoczy się to spotkanie, a może tak 5 zaciętych setów

Ostatnio zmieniony przez Kathy dnia Śro 13:02, 28 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy

No i mamy hiszpański półfinał: Nadal-Verdasco. Wesoly
Fernando gra koncertowo i mam nadzieję, że tak zagra w meczu z Nadalem- tak, jak mam nadzieję, że Nadal uruchomi w tym meczu całą orkiestrę dech w piersi zapierających zagrań Wesoly

Dzisiejsze spotkanie z Simonem o mało nie przyprawiło mnie o ziewanie. Mnóstwo nudnego przebijania, mało dynamiki i spektakularnych akcji, po prostu wiało nudą. Może to zasunięcie dachu i włączenie klimatyzacji tak Panów obezwładniło?

O.K. czepiam się. Wesoly Rafa bez problemu wygrał mecz w trzech setach i to najważniejsze. Ale faktem jest, że jak oglądam wszystkie jego mecze od samego początku, to ten był najsłabszy. Inna sprawa, że każdemu może przytrafić się gorszy dzień i pewnie to właśnie spotkało Rafę. Oby to jedyny taki wypadek, liczę, że nasz faworyt pokaże pazur i obejmie w posiadanie jeszcze jedną nawierzchnię. Wesoly
Żeby tak się stało, trzeba zewrzeć umięśnione pośladki i wygrać jeszcze dwa mecze, w tym przypuszczalnie jeden z Rogerem. Wesoly

A co u Pań? Niewiele brakowało, a byłyby rosyjskie półfinały. Mamy już Zvonarievą i Safinę, niewiele brakowało, aby do Dementievej dołączyła Swieta. W sumie brakowało mniej, niż niewiele, bo Kuzniecowa prowadziła już z Sereną 1:0 w setach i miała piłki meczowe w drugim, ale... Swieta to Swieta i w półfinale zagra Serena.
W sumie największym zaskoczeniem- pozytywnym- tego turnieju są Dokic i Suarez-Navarro. Negatywnym za to przedstawicielki damskiej czołówki, które bądź już dawno odpadły (Ana, Jelena), bądź mimo awansu grają jakoś tak...średnio (Dinara). Awans Zwonariewej nie dziwi, już końcówkę zeszłego sezonu miała rewelacyjną i po prostu utrzymuje dziewczyna formę. Mruga Jak ją niespecjalnie lubię (za te jeszcze niedawne płacze, złości, niezrównoważenie i rzucanie rakietą po przegranych piłkach), tak śmiesznym mi się wydaje, że jeszcze niedawno ktoś zupełnie poważnie liczył, że nasza Agnieszka Zwonariewą w pogoni do Masters przegoni.

Ot, taki mam dziś dzień ironiczny. Wesoly Dawno mnie zresztą tutaj nie było, więc pozdrowienia dla wszystkich. Wesoly

Ostatnio zmieniony przez as dnia Śro 13:32, 28 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

Brawo Rafa! ; D
A Djoko, to chyba powinien bardziej zadbac o swoje zdrowie.. Bo takie sytuacje smutne są Smutny
A półfinału zepewne nie obejrze

katarzynka

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 1185

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Śro 21:54, 28 Sty 2009    Temat postu:

Ano wiało nudą, faktycznie. Simon to miał taką minę, jakby go zmusili do wyjścia na kort Confused I niestety dużo przebijactwa, mało efektownych winnerów, ale znów do przodu, więc się cieszymy Smile

Kuza jak nie potrafi przy takim stanie meczu i tak grającej pannie/paniczu Wu wygrać, to jej się nie należy. Znów dostała bęcki w sytuacji kiedy powinna była skończyć i w 2 setach mecz na swoją korzyść rozstrzygnąć. Nie to nie, zmuszać jej nikt nie będzie, problemy z głową niestety, niech się o to zatroszczy, bo jak nie, to nie ma przebacz, nikt nie będzie zwycięstwa na tacy podawał, wręcz wpychał w rosyjskie ręce. Uff.

Verdasco vs Rafa, ciekawam czy ten pierwszy ma kompleks tego drugiego, bo jakoś wszyscy Espaniolcy, jak przychodzi do gry z Nadalem tracą rezon. W tym przypadku coś mi mówi, że będzie walka Twisted Evil

No i Randy kontra Fedex - czy znów Szwajcar rozjedzie Amerykańca, czy jednak się chopak z USA zaprze i nie da sobie w kaszę dmuchać? Jak obstawiacie?

maniek__92

Posty: 721

PostWysłany: Śro 22:09, 28 Sty 2009    Temat postu:

Ja mam cichą nadzieje, na finał Rafa-Roger, bo dawno nie bylo ; p
Ale nie jestem w stanie ocenic szans obydwu panow, bo nie widzialam ich w akcjii..

Kajtek

Posty: 1093

PostWysłany: Czw 1:21, 29 Sty 2009    Temat postu:

no ja tez potwierdzam mecz Nadala z Simonem to straszna nuda byla widzialam poprzedni mecz Simon i tez byl nudnawy ale myslalam ze po prostu tak wyszlo i ze mecz z Nadalem bedzie inny... ale nie, nasz Rafcio przystosował sie do Simona zamiast rozjechać go w 3 prościutkich setach ale jest wygrana to sie liczy

No Verdasco rozkręcił się i nie wiedzieć czemu jakoś dobrze mi się na niego patrzy hahah az Ci Hiszpanie maja coś w sobie no myślę że to będzie ciekawy mecz ale oczywiście nasz Nadalek :* wygra

A co do Pań nie lubię Rosjanek i nie lubię sióstr Williams wiec przeszlam kolo tego spodobala mi sie gra Dokic i miałam nadzieje że wygra jeszcze chociaż jedne mecz ale i tak dobrze sobie poradzila

No koniec oglądnę jeszcze chwilkę Kubota i idę spać bo jutra całodzienna nauka mnie czeka buuu Smutny

as

Posty: 585

PostWysłany: Czw 11:12, 29 Sty 2009    Temat postu:

katarzynka napisał:

Ad. 1- Słyszałam w jednym z wywiadów na Eurosporcie klasyczną ( czyt. niezwykle kurtuazyjną ) wypowiedź Fernando na temat meczu z Rafą- najpierw Ferduś ( wybaczcie, jakoś mi takie zdrobnienie pasuje ) obszernie wymienił i docenił dokonania Rafy, podkreślił, że są przyjaciółmi i niezwykle się szanują a na koniec oczywiście dodał, że na korcie będzie walka a on wyjdzie do tego spotkania nastawiony na wygraną. Wesoly

Ad.2- Oglądam właśnie ten mecz, trwa trzeci set (EDIT: Wynik w setach- 2:0 Roger ). Jest to pojedynek do jednej bramki i jak na to patrzę, to po prostu szkoda mi Andy'ego. Roddick uwija się jak diabeł w święconej wodzie i strzela piłkami gdzie popadnie a Roger wyluzowany, gra sobie a to takiego woleja, a to innego.
No cóż, Roger tak działa na Andy'ego, jak Rafa na Rogera. I głowę dam, że Federer modli się, by drugi półfinał wygrał Verdasco. Wesoly

Ostatnio zmieniony przez as dnia Czw 11:14, 29 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
magnum44

Posty: 1422

PostWysłany: Pią 16:26, 30 Sty 2009    Temat postu:

Mecz horror, na szczescie z dobrym zakonczeniem. Ale wujo powinien sprac skore bratankowi za troche bezmyslna gre. Nie wiem tylko czy Rafa da rade Rozerowi kondycyjnie w niedziele. VAMOS!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum iVamos Rafael! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)