Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 144

Skąd: Szubin

PostWysłany: Wto 17:38, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Obyś miała rację ale patrze na program i o 1 mecz potem dopiero o 5 Smutny ale te programy sa zrąbane wszedzie co innego jest napisane Najwyżej obudze sie o 3 i zobacze heh Wesoly

Kajtek
Skompletowany Wielki Szlem

Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 1093

Skąd: malopolska

PostWysłany: Wto 18:10, 04 Wrz 2007    Temat postu:

ja dzisiaj tez zarywam nocke i mam nadzieje ze bedzie mecz na ES! bo jak nie to Rudy 102

Arachiel
Dziecko rock&rolla

Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 787

Skąd: Jarosław/Krk

PostWysłany: Wto 18:22, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Miłego oglądania życzę ja nie mam tyle samozaparcia za to z rańca hophopsiupsiup i biegnę sprawdzić wynik Wesoly

magnum44

Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Wto 18:38, 04 Wrz 2007    Temat postu:

A mój (? zaczynam się nad tym poważnie zastanawiać Mruga) tata oświadczył mi dziś po powtórce meczu z Feliciano, że od dziś kibicuje Rogerowi, bo nikt mu nie dorówna. Bez komentarza, tym bardziej, że zawsze był za Rafaelem. Natomiast moja mama bardzo lubi Rafę i zawsze mu kibicuje.

Co do Blake'a, to go bardzo polubiłam. Nawiasem mówiąc, nie wiedziałam, że jego matka była biała. A na jego duży tyłek to nawet mój (?) tata zwrócił uwagę, więc coś w tym jednak jest. A Rafa to ma piękną pupę i wcale nie jest duża.

Wisełka

Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 3094

Skąd: Big City!

PostWysłany: Wto 18:49, 04 Wrz 2007    Temat postu:

No & znalazł się ktoś, kto też to przylookał Luka sobie Więc coś w tym musi być! xD Nie no, magnum skąd - Rafy wcale nie jest duża xP Jest więcej niż duża Mr. Green

PostWysłany: Wto 20:55, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Łeee, ja najprawdopodobniej nie obejrzę, trochę za późno, ale mam nadzieję, że będzie dobrze, choć trochę się boję tego Ferrera.

Boże, w domu cały czasy słyszę peany na cześć Rożera. Cholera jasna...

maniek__92

Posty: 721

PostWysłany: Śro 6:42, 05 Wrz 2007    Temat postu:

Boze, jak ja sie boje o Rafe, niedosc ze mecz dalej trwa ( ponad 3 godziny) to jeszcze skurcze lapia.. cry

PostWysłany: Śro 7:16, 05 Wrz 2007    Temat postu:

No i niestety Raficio przegrał z tą cholerna kontuzją. cry cry cry Wsciekly Rewelacyjnie rozegrał siódmego gema w 1 secie, i to by było na tyle. Ja nockę zarwałam od g.2 polowałam na ten mecz, który rozpoczął się około 4 - organizatorzy wykazali się bezmyślnością bo gdzieś pomiędzy wcisneli mecz deblowy i sesja wieczorna opóźniła sie o ok. 1,5h. Jestem zła i jest mi smutno zarazem z powodu tej porażki. Coś to USO nie jest Rafie pisane. Coś ciężkiego przygniata serce gdy widzisz cierpienie na twarzy idola. Chyba na razie zakończę idę wylać łzy i może tym sposobem zasnę bo do pracy trza wyruszać niedługo. Jest mi bardzo źle. Dużo ,dużo zdrówka Rafi - coś te lasery leczące nie zadziałały jednak w porę, chyba przydałby się dłuższy odpoczynek. W mur Wsciekly

PostWysłany: Śro 12:02, 05 Wrz 2007    Temat postu:

a ja nie spalam przez ten tenis cala noc Smutny dopiero po meczu Rafy poszlam spac i wstalam dopeiro teraz Smutny eh... i zataczam sie jakbym byla pijana

jak sie teraz obudzialm to musialam powiedziec sobie na glos ze Rafa przegral bo teraz ciezko jest sie z tym pogodzic... mysle ze gdyby Rafa nie gral z hiszpanem tylko z innym zaowdnikiem to wygral by ten mecz w 3 setach... bo takie pilki Rafcio posylal czasem ze az dziw bierze jak Ferrer do tego dochodzil

i do tego jeszcze te kontuzje cry nogi, rece... no jak sie patrzylo na twarz Nadalka to po prostu mialam lzy w oczach ze biedny tak cierpi... a jak po jednej akcji polozyl sie na korcie to az sie przestraszylam ze cos powarznego mu sie stalo! cry i pewnie jakby to nie byl WS to pewnie dzisiaj by skreczowal...
podziwiam go za ta jego walke bo mimo bolu gral nawet niezle akcje...

mam nadzieje ze Rafa teraz sobie odpocznie i wyleczy te kontuzje, nawet kosztem jakiegos turnieju bo przeciez moze nabawic sie jeszcze wiekszych kontuzji Smutny

Vamos!

katarzynka

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 1185

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Śro 13:07, 05 Wrz 2007    Temat postu:

Walczyłam ze snem ostro, ale przegrałam i ostatecznie meczu Rafy nie widziałam - chyba lepiej, bo by mi było strasznie smutno i ciężko z tą jego kontuzją i cierpieniem Sad I tak jestem z niego dumna, bo w końcu te problemy nie zaczęły się wczoraj, a już na samym początku USO Uwaga

A jeśli chodzi o wczorajsze oglądanie to wyglądało to tak:
mecz Djoko vs. Monaco - oglądam, przysypiam, oglądam, przysypiam, oho, Djoko wygrał 2 seta, przysypiam, oho Djoko przegrał trzeciego seta, oglądam, przysypiam, oho i już po meczu [nawet tej ostatniej piłki nie widziałam Embarassed ] Ale na fotelu trwam dalej, przysypiam, budzę się - grają Henin i Williams, ale przy stanie 3:2 w pierwszym secie stwierdziłam że to nie ma sensu i idę spać... A tak chciałam zobaczyć Nadala, szczególnie że teraz wiem, że to ostatni mecz był... ehh, życie bywa ciężkie Twisted Evil

Ale, ale, jeszcze wrażenia z tych części meczu Djoko na których nie spałam: Monaco grał na prawdę wymagająco, obaj zawodnicy mają praktycznie ten sam styl gry, więc spotkanie było dosyć nudne, z tymi niekończącymi się wymianami Spi No ale cieszę się niezmiernie, że w turnieju jest zawodnik któremu będę mogła przekazać całe moje, płynące z serca kibicowanie Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum iVamos Rafael! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)