PostWysłany: Nie 14:29, 18 Maj 2008    Temat postu:

Początek meczu to wymarzony raczej nie jest. Smutny
0:40 przy serwisie Rafy i mam lekko pełne portki. Smutny
--------

Fck, przełamanie. Smutny Przy stanie 15:40 Rafa zrobił double faulta.
Roger zdążył się już popisać kilkoma wyśmienitymi zagraniami.
Cóż, to dopiero początek. Wierzę w naszego Rafusia.Wesoly

Ostatnio zmieniony przez as dnia Nie 14:33, 18 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

W sumie byłoby miło, gdyby tym razem Rafa tu wygrał. Wesoly
Raz, że zyskałby punktowo w rankingu a Roger by troszkę stracił.

PostWysłany: Nie 14:51, 18 Maj 2008    Temat postu:

No niestety, na razie NIC Rafie nie idzie.
Roger błyszczy.
Drugie przełamanie, 5:1 Roger.SmutnySmutnySmutnySmutnySmutnySmutnySmutny

_______

Jejkuś, wprawdzie Rafa odrobił jedno przełamanie i jest 2:5, ale na korcie pojawił się lekarz. "Medical time" dla Rafy. Usłyszałam, jak mówił, że czuje "coś", czyli ból w prawym udzie.Smutny
Niech to szlag.

_______

Za co my kochać Rafę?
Że Rafa walczyć i wyjść ze stanu 1:5 na 4:5.
Że odrobić dwa przełamania.
Koooooocham go.

_____________________________

7:5 nasz słodki Rafik. WesolyWesolyWesolyWesolyWesoly

_______________________________

Znowu Rafcio odrobił stratę w ostatniej chwili. A było już 2:5 dla Rogera!
Drugi set, jest 4:5 i serwis Nadala.

Ostatnio zmieniony przez as dnia Nie 16:09, 18 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
katarzynka
Skompletowany Wielki Szlem

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 1185

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie 17:19, 18 Maj 2008    Temat postu:

TAK JEST! Tak to się robi! Jestem przeszczęśliwa! Very Happy Very Happy Very Happy Ale to była loteria, to trzeba przyznać, że obaj grali jak sinus i cosinus...

Ostatnio zmieniony przez katarzynka dnia Nie 17:20, 18 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
as

Posty: 585

PostWysłany: Nie 17:27, 18 Maj 2008    Temat postu:

Nic dodać, nic ująć! Piękny mecz, prawdziwy finał gigantów i zwycięstwo tego, któremu ostatnio parę razy powinęła się noga.
Jedenasty Masters i pierwsza wygrana w turnieju Hamburgu w rękach Rafy! Kolejne (dziesiąte) zwycięstwo nad Rogerem i przy okazji świetny rewanż za zeszłoroczną porażkę w tym turnieju. Wtedy Rafa przegrał ostatni, trzeci set do 0, co w historii gry na kortach twardych zdarzyło się mu zaledwie dwa razy. Dobrze, że odrodził się jak Feniks z popiołów i pokazał malkontentom, że zbyt szybko obwołali korty w Hamburgu jako pechowe dla Hiszpana.
Rafa po-raz-już-nie-wiem-który pokazał, że walczy do końca, że zaczyna grać wtedy, gdy inni grać przestają, że zawsze wierzy w swoją szansę.
Nawet nie wiem, kiedy minęły te trzy godziny przed telewizorem, ale ten mecz był wart każdej poświęconej mu minuty.

PostWysłany: Nie 18:16, 18 Maj 2008    Temat postu:

Przyznam się, że nie oglądałam półfinału i bardzo żałuje. Myśłałam jednak, że po 3 godzinnym boju w finale Rafa powinnien paść ze zmęczenia. Na szczęście nic takiego się nie stało, choć Rafa zaczął jak ślimak powolnie i psuł od groma. Potem jeszcze ten lekarz, myślałam że to będzie koniec zaczynałam wątpić. Ale Hiszpan pokazał klasę, wyjść od stanu 5-1 i wygrać seta, to poprostu mistrzostwo. Trzeba jednak przyznać, że Roger też swoje dołożył, w najważnieszych momentach psuł okrutnie. Mentalnie nie potrafił wygrać z Rafą, ta porażka jeszcze bardziej może pogłębić kopleks Freda. W sumie można powiedzieć, że skoro Fred nie wygrał teraz (z lekko kontuzjowanym Rafą) to kiedy, jak Rafa złamie nogę lub skreczuje. Ogólnie było sporo ciekawych akcji, pięknie mijanki Rafy, Roger trochę mało asów, Nadal biegał dziś stosunkowo dobrze. Teraz pozostaje nam tylko czekać na RG i mieć nadzieje, że Rafa do końca wyleczy wszystkie te drobne urazy i udowodnie kto jest królem clayu (jakby ktoś nie wiedział Ok! ).

PostWysłany: Nie 19:17, 18 Maj 2008    Temat postu:

Aleś mi, Rafa, zaimponował! Szkoda tylko drugiego seta, bo mecz mógł się wcześniej zakończyć. Teraz odpoczynek, a później zmasowany atak na Paryż!

as

Posty: 585

PostWysłany: Nie 19:30, 18 Maj 2008    Temat postu:

Magnum, spójrz na to z tej strony: dzięki trzem setom można było dłużej oglądać Rafę.

maniek__92

Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 721

Pomógł: 7 razy
Skąd: Gorzów Wielkopolski

PostWysłany: Nie 19:48, 18 Maj 2008    Temat postu:

Ja nie powiem nic co do meczu, bo by mi miejsca nie wystarczylo, po prostu: Hurra Padam I tyle.

I jeszcze coś, jak dla mnie, to Rafa stworzył nowy "odłam" tenisa: Na dochodzenie Twisted Evil

A co do nogi, ta sama chetnie bym ja wymasowala, i Rozer zostal by zapewne "zmieciony z kortu..

Ostatnio zmieniony przez maniek__92 dnia Nie 19:52, 18 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
magnum44

Posty: 1422

PostWysłany: Nie 20:21, 18 Maj 2008    Temat postu:

as napisał:

Tak, ja to sobie mogę pooglądać, bo nie mam PS, a telewizja internetowa mi nie chodzi... Zawsze lepiej, jakby wygrał w dwóch setach, bo jednak jeden wygrany może dać Fedowi trochę pewności siebie. Ważne, żeby Rafa zregenerował siły przed RG.

Zwróciłyście uwagę, jak od wczoraj uporczywie milczy Wisełka?

Ostatnio zmieniony przez magnum44 dnia Nie 20:22, 18 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Czw 19:30, 22 Maj 2008    Temat postu:

co do meczu to wiele powiedzieć nie moge bo niestety jak juz chyba mowilam nie bylo mi go dane ogladnac obejrzalam moze godzinke z powtórki we wtorek... i jak sie dowiedziałam od komentatora ze Rafa wyszedl w pierwszym secie z 5-1 na 5-7 i z 5-2 na 5-5 to zaniemówiłam! i sie tak zastanawiam ze chyba dobrze ze go nie oglądałam bo zeszłabym chyba za zawal gdybym widziala taki wynik.... i wiecie co podziwiam strasznie tego naszego Rafe Mruga jest po prostu niesamowity! Inny zawodnik juz dawno spisalby na straty seta w ktorym przegrywa 1-5 ale nie Rafa! BÓJCIE sie przeciwnicy no RAFCIO jestes wspanialy :*

Mam nadzieje ze bedziemy ogladac jego kolejne zwyciestwo na kortach w Paryzu Wesoly :* LOVE YOU :*

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum iVamos Rafael! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)