Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 1185

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob 14:50, 25 Kwi 2009    Temat postu:

Na Olimpiadzie Gonzo grał z Blake'iem, półfinał to był zdaje się, i już pod koniec meczu, kiedy każdy punkt był na wagę złota Gonzo dotknął rakietą piłki, ale się tego wyparł [coś mi się kołacze że i sędzia, i Blake go o to pytali] a na każdej powtórce było widać wyraźnie, że rakieta miała kontakt z 'zielonym potworem' [ nie mógł tego nie zauważyć!] - Jak ktoś tak perfidnie kłamie, żeby wygrać, to nie mam do niego szacunku.

Na bet365 rejestracja i buch, life streaming -> się ogląda Wink

Rafa vs Denko 6:3 6:2 - wydaje się gładko, ale Rosjanin na prawdę twardo się stawiał, o czym świadcz ilość okazji do przełamania - aż 6, co prawda żadna niewykorzystana, ale jednak Twisted Evil Za to małe potknięcia w ciągu całego meczu Hiszpan wynagrodził mi winnerem zamykającym mecz - cudowne minięcie wzdłuż linii! Przepiękne, aż jęknęłam z zachwytu!

as
Zwycięzca French Open

Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 585

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 14:58, 25 Kwi 2009    Temat postu:

Wszystko o Gonzalesie to prawda, pamiętam, że TV często dawała powtórki tego niesympatycznego wydarzenia.
Można też przeczytać tutaj:

Edit: Strrrraszna jestem, no jak ja mogłam zapomnieć???
Bravo, Rafi, bravissimo! No i Vamos! szpada

Ostatnio zmieniony przez as dnia Sob 14:59, 25 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
katarzynka

Posty: 1185

PostWysłany: Nie 18:33, 26 Kwi 2009    Temat postu:

Rafa vs Ferrer 6:2 7:5 Very Happy Very Happy Very Happy

To już piąty tytuł z rzędu jak mi się zdaje, powinni nazwać go imieniem Rafy Wink Ehh, starał się David w 2 secie, na prawdę, ale chyba psychicznie nie wytrzymał faktu, że może wygrać seta i zaczął psuć, to co wcześniej wchodziło.

Po ceremonii się Chopaki nawzajem szampanem oblewali i to było strasznie urocze, bo się Rafa tak uśmiechał ślicznie, że aż ja się uśmiecham na to wspomnienie Weedman

Kathy

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 666

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 22:16, 26 Kwi 2009    Temat postu:

Widziałam tylko drugiego seta, bo podczas pierwszego, chociaż miałam włączonego betka, byłam myślami całkiem gdzieś indziej

Oj tak Ferru walczył, biegał do wszystkiego, pokrzykiwał i może i nie wytrzymał bo straszny nerwus z Niego jest Laughing Ale cieszę się, że David doszedł do finału, to dobrze zwiastuje na dalszą część sezonu Wesoly

Jutro rozpoczyna się Rzym i Raf nie ma za wiele czasu na odpoczynek Wrzucę na razie tylko [link widoczny dla zalogowanych]. Znowu Murray i Davydenko + Tsonga, Gonzo, Blake.

as

Posty: 585

PostWysłany: Pon 13:49, 27 Kwi 2009    Temat postu:

Kurczę, historia tenisa pisana na naszych oczach. Dwa piąte z rzędu tytuły na kortach ziemnych i to jeden za drugim. Teraz jeszcze Rzym, w którym w zeszłym roku przegrał z J.C. Ferrero (tytuł zdobył Djoko)...
Ale i tak najważniejszy jest Roland Garros i szansa na piąty z rzędu tytuł. Wesoly Kurczę, miałam tam jechać w tym roku, ale kurs Euro sprowadził mnie boleśnie do parteru.Smutny Ceny biletów słabe nie są a pojechać i zobaczyć jeden, czy dwa mecze, to trochę porażka.Smutny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum iVamos Rafael! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)